Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 évesen mennyire káros napi...

19 évesen mennyire káros napi egy pohár kávé?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Mint 40 évesen.


Semennyire!

2015. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semmennyire! Ha nincs semmilyen olyan problémád (pl szív) ami miatt árthatna a kávé akkor semmi bajod nem lesz tőle. Örök dilemma ez a kávé méreg vagy egészséges. Én azt mondom mértékkel fogyasztva semmi bajt nem okoz!

Én kismama vagyok és mivel alacsony a vérnyomásom azt mondták nyugodtan igyak kávét! Gondold el ha a babának nem lesz semmi baja tőle akkor egy felnőttnek sem... (igaz az erős főzött kávét a terhesség elején nem bírtam meginni, volt hogy ki is hánytam, de ez más tészta)

2015. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem karos.
2015. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány decis a pohár. :D
2015. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Napi három 2,5 dl-es tejes kávé (1:2 tej:kávé arányban) néha fekete teával kiegészítve és jelentem élek.

21/L

2015. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

#5. Élsz? Nem hiszem. Az élet az teljesen másról szól.

Aki él, az nem rabja, rabszolgája egyik félnek sem. Aki él, és élvezi az életet, az tudatalatt mértéket tart mindenből!

Az evolúció nem véletlen fejlesztette ily mértékben a kívánatot.

De majd negyven évesen rokkant nyugdíjasként fogsz tengődni.

2015. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pardon! A rokkant nyugdíj rehabilitációra változott. Mert az okosok szerint mindenki rehabilitálható.
2015. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
2-es vok! 6-os! inkább a kávé rabja legyen az 5-ös mint az alkoholé drogé cigié! Nem beszélve a szerencsejátékról... meg még van egy pár függőség ami nem csak a testet hanem a lelket is rombolja! NA azok veszélyesek igazán... nem a kávé!
2015. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
A kávé a koffeintartalmánál fogva kicsit felpörgeti a szervezetet. De mert pörkölve van, az esetlegesen túlhevített elszenesedett anyagok bekerülhetnek a vérkeringésbe. ha már bekerültek, és a szervezet képtelen hasznosítani, salakanyagokként kiülnek az erek falán. Ez addig nem okoz gondot, amíg a szervezet képes ezt kitakarítani is. De a felpörgetett szervezetnek valamennyivel több oxigénre van szüksége, amit nem minden embernek tud biztosítani szervezete. Oxigénhiányos állapotban a kívánat rendje is felborulhat, ami végül az egész emésztőrendszer sérüléséhez vezethet. ha viszont már nem tökéletes az emésztés, megindul az egész szervezet elöregedése. Én láttam már 30 éves embert hatvannak kinézni.
2015. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

"Én láttam már 30 éves embert hatvannak kinézni."

Aha és csak és kizárólag a kávé tehetett róla semmi más! Valószínű...

2015. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!