Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta csak 3 darab...

Ha naponta csak 3 darab müzliszeletet eszek, az koplalás? Mennyit fogyhatok úgy? Milyen gyorsan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta koplalsz? Úgy tűnik valóban igaz az az orosi tény, hogy koplalás során csökken az agytérfogat.
2013. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem koplalok. 5 kilót fogytam úgy hogy csak kevesebbet ettem. gyűlölöm a testem most már nem tudok mit csinálni
2013. máj. 11. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából butaság azt feltételezni, hogy a koplalással kevésbé fogod gyűlölni a tested, ugyanis a folyamatos éhségtől depresszív leszel, én tudom, tinédzserkoromban mindig előfordult, hogy 5 napig nem ettem, a következő két napban 500 kcal, majd megint 5 napig nem ettem, és ezt így tovább, és állandóan rossz kedvem volt, borzalmas volt a közérzetem is.

Tekintettel lévén arra az egyszerű biológiai tényre is, hogy a proteinhiányos táplálkozás következtében le fognak bomlani az izmaid, melyek a formáidat adják, ebből következőleg még formátlanabb leszel, és megint még jobban fogod magad gyűlölni.

lifetilt.hu - próbáld meg.

2013. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó esélyed van egy jojóeffektusra. Később a dupláját fogod visszaszedni, mint amit leadtál.

Egyébként a müzli minden, csak nem fogyókúrába való.

Hal, hús, tojás és rengeteg zöldség párolva, nyersen, salátának. Ettől fogyni fogsz tartósan és nem csak vizet meg az izmaidat veszíted el.

2013. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ne így fogyókúrázz, mert ettől, mint ahogy az előző is mondta csak rosszabb lesz!

Egyél fehérjedús ételeket, és zöldségeket, egyél egy nap 5x kb egy maroknyi kaját, és ne három db műzlit! Attól csak kikészül a gyomrod is! Én akkor kezdtem fogyni, mikor elhagytam a kenyeret és az édességeket! Szinte csak húst és zöldséget ettem. Néha mondjuk heti egyszer előfordult egy darabka édesség, de csak ritkán, és a műzli is édességnek számít! Meg gyümölcsöt ettem, ha édességre vágytam. És csak vizet iszom, semmilyen más ízesített, cukros levet nem! A három műzlitől csak tönkremész!

2013. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veriszitasz válasza:
Szerintem sétálj, vagy fuss, az sok energiát éget. Ne egyél cukrot, cukros üdítőt. Mindig csak annyit egyél, amennyi jól esik, meg ami jól esik. Próbálj enni zöldséget, gyümölcsöt is, mindig amennyi jól esik. Egyél kevés zsírt, annak a legnagyobb az energiatartalma. A szénhidrátot ne spórold ki, egyél valami rendes szénhidrátot, rizst, krumplit, zabpelyhet, teljeskiörlésű kenyeret reggel, délben, mert ha nagyon nem eszel semmit, estére tuti nagyon éhes leszel.
2014. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!