Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrós tabletták, táplállékkie...

Gyúrós tabletták, táplállékkiegészítők okoznak egészségügyi broblémákat?

Figyelt kérdés
A mostanában már "divatnak számító" gyúrós porok, az étrendkiegészítők, pl: fehérjék, meg mittudomén milyen protein mátrixok, meg jumbo tömegnövelők nem okoznak egészségügyi problémákat? Rengeteg ismerősöm szed ilyet annak ellenére hogy sok helyről hallom azt,hogy szívproblémákat okoznak meg egyebeket. Ebben a témában hozzáértők véleményét vagy rendszeres, gyakorlott testépítők segítségét szeretném kérni!

#gyúrás #fehérje. egészségügyi problémák
2012. nov. 22. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
komoj hejjesírási poblémákat okkoz.
2012. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondot nem okoz, ezek sima élelmiszerek, nem koxok!
2012. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
azok okoz gondot hogy ekkora verébarcu kocsogok élnek egyáltalán atyaisten.Meg milyen divatnak számító?szerinted azért szedik mert divat?te kis majom
2012. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem látod az idézőjelet te barom...csak nyisd ki a szemed és meglátod hogy minden 3. suhanc ilyen szemeteket eszik, ahelyett hogy rendesen táplálkozna, nem pedig a gyorskajákon élne
2012. nov. 22. 19:45
 5/13 anonim ***** válasza:
"minden 3. suhanc ilyen szemeteket eszik, ahelyett hogy rendesen táplálkozna, nem pedig a gyorskajákon élne" akkor ez most hogy is van?
2012. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a jó étrend, de egy tejsavóprotein igen hasznos tud lenni edzés után, mert gyorsan tudod vele visszatölteni a tápanyagokat.
2012. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 *Glissade* ***** válasza:

Nekem az izületvédővel voltak problémáim... a többiről nem tudok nyilatkozni.

De igazat adhatsz a többi válaszolónak:)

2012. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is elkezdtem egyszer ezeket a gyúrós porokat enni, és életem legrosszabb döntése volt. Azóta impotens lettem, és a bal vesémet is ki kellett venni, tulajdonképpen nyomorékká tettek. Ezért mondom mindenkinek, hogy nem kell itt porozni, meg csirkerizsezni, azóta is a vajaskenyérre esküszöm, lilahagymával, sportnak meg csak kéthetetne fél óra foci. mert én ugye így is kur-vajól nézek ki.


szóval azért remélem ez csak amolyan provokatív kérdés volt, és nem komoly, csak úgy mint a válaszom.

2012. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
velem ne szemtelenkedj kis fasz
2012. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem okoznak egészségügyi problémát.

Nem szemetek, rendes élelmiszerek, csak izolált, porított formában.

Nem gyorskaják. Tulajdonképpen sokkal egészségesebbek, mint a gyorskaják.

Aki okos, étkezik mellé rendesen is. Aki meg nem, az nem a tápkieg hibája.

Marketing itt is van, sok jól hangzó fantázianevet használnak, de például a 'mátrix' azt jelenti, hogy 'összetétel', én speciel műszeres analitikán tanultam ezt a szót, szóval tudományos dolog, nem kamuduma.

Sokféle van, a porok kizárt, hogy szívproblémákat okozzanak, van néhány pörgető, amik hatással vannak a szívverésre, olyasmik, mint a koffein, de megintcsak aki okos, az, ha szívbeteg, nem használ ilyet. Aki meg nem, az nem ettől lesz.

Sajna létező jelenség, hogy sok buta suhancgyermek megveszi a legjobban reklámozott terméket, majd várja a csodát. Ők a nem okos réteg.

2012. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!