Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van ennyi elhízott...

Miért van ennyi elhízott ember mostanság? Egyszerűen szomorú látni, hogy 30-as nőkkel ismerkedve mennyien küszködnek jelentős túlsúllyal! (férfiak is)

Figyelt kérdés
Miért nem lehet odafigyelni az egészségre, rendszeresen sportolni? Egyszerűen nem értem miért hagyja el ennyi ember magát... utána meg panaszkodnak, hogy nem fogadják el a "kövérségüket".

2016. febr. 28. 11:28
 1/7 anonim válasza:
64%
Mindenki ül a gép előtt, vagy ül es nyomkodja a telojat... Ez ma a szorakozas. Nem a kirandulas, sport, mozgas...
2016. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Az még önmagában nem lenne baj, én is sokat ülök gép előtt. De tolják magukba a kiló kajákat, mintha muszáj lenne.

Nézd meg pl a magyar éttermekben mekkora adagok vannak, meg vasárnap Átlagéknál mekkora rántott húsok, 3 mázsa főtt krumplival. Sokan teljesen el vannak tévedve az adagokkal, meg a kalóriákkal.

2016. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert mindneki lusta.
2016. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Azt nem tudom, de a kövér csajok háját b.0sznám :D
2017. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
A csajok lefogyhatnak de remélem a pocakos fickók megmaradnak :D én azt szeretem
2017. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
rossz kapcsolat miatt amiből jelenleg próbálok kiszállni
2018. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

A kaloriadus mocsok kaja olcso, az puffaszt, hizlal. Amerikaban is. Tudatosan mergeznek.


Munkahelyen sokan egesz nap ulnek, frusztraltak, esznek, mert amig emesztenek addig se a frusztraltsagukon porog az agyuk. A ver lemegy a gyomorba emeszteni.


Aki pedig 10-12 oras muszakokban van, örül, hogy lyuk van a feneken, nemhogy melo utan meg barmi...


Gyorsetterem, az embereknek nincs ideje, oka, ereke fozni. Ugyan az a rossz minosegu adalekokkal hormonokkal teletoltott mocsok.


Csaladosok. 8-12 ora munka utan a masodik muszak kezdodik a gyerekekkel. Mikor lenne idejuk?


Valahol lustasag, valahol erosen idoszuke. Nem lenne szukseg 8 oras muszakra sem, mert nagyon sok minden automatitalva van, de ehhez rendes fizetes is kellene, hogy az ember ne a puszta rabszolgaszintu eletbenmaradasaert kuzdjon....


A motivacio hianya. Önértékelési zavarok. Pótcselekvés.


Egyéb kérdés?

2018. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!