Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom, igazából egy kicsit...

Fogyózom, igazából egy kicsit jobb alakot szeretnék elérni, de tegnap reggel óta nem ettem (nem volt mit) ezért ma reggelre annyira éhes voltam, hogy bezabáltam, ma még mit egyek?

Figyelt kérdés

tegnap este megkaptam a fizetésem és anyukém vett almát meg nekem egy joghurtot, abból ma reggel megettem 3db almár meg egy joghurtot és hozott reggel répás-kukoricás-borsós-gombás sajtos rizottót abból ettem egy tányérral

ez nagyon sok 166 és 58kg vagyok de nem szép alakú, tornázok de nem vagyok magammal megelégedve


2013. márc. 28. 08:04
 1/1 anonim válasza:

Szia

Én dietetikus vagyok és a testtömeg indexed a normál kategóriába esik, ami azt jelenti hogy fogyókúrára semmi szükséged, koplalásra meg végképp nem (arra senkinek nincs)!

Ha az alakoddal van gondod, akkor tornáznod kell, bár látom ezt írtad is. Ha eddig nem vált be akkor lehet hogy nem az adott testrészre koncentráltál (pl ha a popsiddal van bajod akkor arra kell edzeni) esetleg nem volt elég intenzív (heti 3-4 alkalommal kellene).

Ami mindenképp fontos: reggelizni rendesen kell, mert akkor több a gyomorsavad és erősebb/koncentráltabb. Ebédre ez a zöldséges rizottó féle tökéletesen hangzik. Esetleg a vacsorával lehet bűvészkedni, de azt sem jó elhagyni. Reggelire/vacsira egyél szendvicsfélét jó sok zöldséggel, az eltelít. A két étkezés között pedig ne sütit/csokit egyél, hanem olajos magvakat(mogyoró, dió, szotyi, tökmag stb), rágcsálj el egy répát stb. És egyél rendszeresen! Ha egyszer éhezel, máskor bekajálsz úgy csak hízni fogsz.

De ismételten kihangsúlyozom, hogy szerintem nincs szükséged fogyókúrára. Azt nem tudom, hogy táplálkozol, de a leírtakból ezeket tudom javasolni.

Remélem segítettem

2013. ápr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!