Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 40 nap alatt felszedtem 7kgt....

40 nap alatt felszedtem 7kgt. Sok?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 57 kg.16/L

2016. máj. 20. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
maga az 57 kg nem sok egyaltalan, de a teny hogy 40 nap alatt hiztal 7 kgt, az elegge sokk. vszinu igy sem vagy kover vagy hurkas, szval akar rajtad is maradhat ez a " felesleg", viszont figyelj ra, hogy ne hizz ilyen rohamos tempoban, mert a borod meg fogja sinyleni.
2016. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem akartam hízni.Észrevettem,hogy sokat ettem mostanság,valószínűleg a csalódottság miatt.
2016. máj. 20. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy sok-e, hogy változtattál -e a táplálkozási szokásaidon, vagy valami oknál fogva lehet hogy az anyagcseréd változott. Alapvetően, a súlyod magasságodhoz képest nem sok, sőt, mivel magas vagy, szerintem az 57 kg tökéletes. Ha azt veszed észre, hogy ha figyelsz még egy-két hónapot, hogy gyarapodik-e a súlyod, mert utalhat anyagcserezavarra, de fiatal vagy, és ezáltal a szervezeted változik. Érdemes figyelni amennyire lehetséges, hogy milyen ételt fogyasztasz, mennyi kalóriát viszel be-

De szerintem semmi baj a súlyoddal.

2016. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hízásnak nem csak a sok evésben kell keresni a hátterét. Mondtad, hogy csalódottság. A stressz, trauma, szakítás, akármi ilyesmi nem csak olyan hatással van rád, hogy többet eszel, ezáltal hízol, hanem az anyagcseréd, tápanyagok felszívódása is más. Pl. én érettségi előtti pár hétben akármilyen keveset ettem, híztam, most meg tök nyugi van és sütik meg fini saját készítésű kaják mellett (minden mértékkel, de jól lakok minden nap) fogyok.
2016. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 20. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az 57 kg kicsit kevesebb mint a tökéletes (6 kg-val) szóval még 6 kg van a normál tartomány közepéig. Ami azt jelenti, hogy kb 14 kg kell, hogy egyátalán kilépj a normál tartományból. Tehát még bőven hízhatsz egészségi szempontból.

Ami az időtartamot illeti, kb 5-6 kg (a maradék szerintem víz+salakanyag) 1.5 hónap alatt nem olyan sok.

2016. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!