Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van az állandó émelygés?...

Mitől van az állandó émelygés? és gyomorégés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

olyan problémám van hogy már hónapok óta küzdök állandó émelygéssel. voltam már rengeteg vizsgálaton,

ultrahangon, laktoz terhelésen, széklet vizsgálaton, teljes labor vizsgálaton, gyomortükrözésen,

minden eredményem negatív lett.

a gyomortükrözéses eredményemre az van írva hogy endoscopia negatív. epikrízis: kevés epével festenyzett secretum.

ettől lehet a problémám? vagy mégis mi.

terhes nem vagyok azt kizárták, és a fiam nem rég született egész pontosan 5 hónapja.

segítsetek mert ez már kikészít.



2016. júl. 20. 10:09
 1/8 anonim válasza:
Tesom is hasonlo problemakkal kuzd...
2016. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt dettó ugyanez amikor stresszeltem meg szorongtam.
2016. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tesomnak is azt mondtak h idegalapon van
2016. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mégis meddig tart ez? akkor ez nem az epés visszafolyástól van?? egyszerűen nem értem. kaptam gyógyszert de olyan rosszul vagyok tőle hogy nem bírom beszedni. most iratattam fel gyomornedv ellenállót azzal elvagyok. de van hogy napokig semmi tünet utána megint. általában vagy egésznap vagy este küzdök vele .
2016. júl. 20. 11:21
 5/8 anonim válasza:
Eloszor azt hittem tesom irta ki a kerdest, csak vegen tudtam meg h megse mert detto ugyanez a helyzet
2016. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Addig tart, amíg tart az a helyzeted amiért szarul érzed magad.

Én, mivel nem tudok változtatni, gastrobont szedtem rá, valamennyire javult a helyzet, aztán elkezdtem unicumot inni. Naponta egy pálinkáspohárkával. Azóta jól vagyok, ritkábban jön rám.

2016. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de ezzel együtt kell élnem életem végéig???

hát az szép lenne ígyis megvisel főleg h egy jót nem tudok aludni. állandóan félek ahogy jön az este hogy megint émelygek majd és félek h hányással fog végződni

2016. júl. 20. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyömbértea segíthet, terhesség alatti émelygésre is jó.
2016. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!