Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnatok tanácsot adi a hízáshoz?

Tudnatok tanácsot adi a hízáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok kellene par tutti ötlet hogy hízzak max 10-15 kg kellene

40 eves vagyok fizikai munkas,184 cm most 75-77 kg,és dohanyzok. Mar lassan 20 25 éve nem tudok képtelen vagyok hízni!!!!


2016. júl. 23. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A párom is efféle, csak 176/65, ő inkább fogyni akar, mert van egy kis pocakja... Gondolom, te valamivel izmosabb vagy és vékony, vagy csak más alakot akarsz.


Nos. Mindenképpen kalóriatöbbletben kell enned, hogy ezt hogyan tudod elérni, azt nem tudhatom, mindenkinek más jön be.

Ha nehezen zsírosodsz vagy nem is akarsz zsírosabb lenni, akkor eddz. A fizikai munka mellett is van értelme, bőven. Mindig van értelme. Olyan nincs, hogy rendes terhelés, pihenés, evés mellett nem jön fel izom. Te még alaposan messze vagy a naturál maxodtól, az nálad valahol 90 kiló fölött van, szálkásan. 40 évesen még simán fel kell tudnod szedni sok kiló izmot.


Ha gondjaid vannak az evéssel, az baj, de ahogy már írtam, emberfüggő, mi lehet a megoldás. A dohányzás nem jó pont e szempontból sem, edzés szempontjából sem...

2016. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen típus vagy. Viszont jó pár ismerősöm, aki leszokott a dohányzásról, fel is szedett jó pár kilót, ugyanis a cigi pótlása miatt nassolni kezdtek. Talán nálad is használna.
2016. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!