Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egészséges táplálkozásba...

Az egészséges táplálkozásba beleillik-e a rágózás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egészséges életmódot szeretnék "kezdeni" vagy legalábbis egészségesebbet az eddiginél, de mindig fennakadok azon a szitán, hogy mi van akkor a csomag rágóval, ami mindennap kilóg a zsebemből? Ami effektíven segített abbahagyni a dohányzást is, tiszta lehelletet és nyugalmat biztosít nekem, miközben pontosan tudom, hogy karnaubaviasz meg aszpartám van benne, ami távol áll az egészségestől. És a rágózás is egyfajta szokássá vált nálam, általában egy 10 darabos csomagot be tudok osztani egy hétre. Tehát naponta csak egyszer vagy kétszer csinálom. Nemigen szeretném abbahagyni, tehát tudnátok-e valamiféle alternatívát, vagy "biorágót"? :D

2016. júl. 24. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem xilites rágóm van. Extrém ritkán használom, ha nem tudok fogat mosni, de azért a te eseted sem olyan vészes. Ha ez az egészségtelen az életmódodban, akkor szuper egészségesen élsz.
2016. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass utána! A rágót a gyomor ugyanúgy megemészti mint a többit, semmi para
2016. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér. Én a TicTac-ot nem tudtam elhagyni, naponta 3-4 szemet megeszek, de tekintve, hogy milyen pici, nem aggódom miatta.
2016. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!