Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges ebédet hol tudok enni?

Egészséges ebédet hol tudok enni?

Figyelt kérdés

Általában kínaiba járok enni, köretnek krumplit és rizst eszek, viszont tudom, hogy nem túl egészséges és hízlal is.


Szóval milyen más lehetőségeim vannak még a belvárosban?


Pl. saláták? A Burger King-ben láttam, hogy van csirke-saláta, esetleg ha olyat ennék mondjuk egy kis adag sült krumplival? Az egészségesebb lenne?


Vagy ti mit esztek ebédre?


(Otthon főzni nem tudok.)



2016. aug. 5. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Burger Kinges gumicsirke, wcpapírsalátával, nagyon egészséges...

Rizzsel és a krumplival nincs semmi baj sőt kell is, csak nem töménytelen mennyiségben, én is gyakran eszek a kínaiban, bár nálunk ilyen kifőzde szerű, nem kimondottan kínai, de láttál ár elhízott kínait? :D nem sok van, sokkal egészségesebb, mint egy bármiylen szutyok amerikai koppintotta gyorsétterem.

Ha van választék egyél barna rizset, minden fitnesz guru azt ajánlja

2016. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én gyrosozóra gondoltam. Akár kérhetsz gyros tálat köret nélkül (ha zavar a sült krumpli) és öntet nélkül (ezek az öntetek mind zsírosak, és cukrosak pl. a kapros öntet is).

Esetleg bemész étterembe, valamilyen kisebb kajáldába és kérsz sült csirkét (nem rántottat) igény szerint amivel kívánod:D

2016. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nincsenek elhízva kínaiak, ki tudna abból a sok sz.rból sokat megenni ? (kutya, macska, kígyó)
2016. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!