Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem gyakran azt, hogy...

Miért érzem gyakran azt, hogy étkezés után sokkal jobban le van esve a vércukrom, mint előtte?

Figyelt kérdés

Mivel alapjában elég magas lenne a vércukorszintem,csak alacsony és közepes glikémiás indexű ételeket fogyasztok és csak húsmenteset, mert már egész kicsi korom óta vegetáriánus vagyok.

Sokáig nem volt semmi baj, a nyáron több,mint 15 kg-t adtam le, de amióta elkezdtem a középiskola 3. évét fáradtabb vagyok,több a rohanás, de még mindig ugyanúgy táplálkozom,mint nyáron.

Mi lehet a baj?



2016. szept. 25. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A több rohanás nem tudom, mit jelent, de ha pl. sportolsz vagy hasonló fizikai megerőltetésben van részed, akkor szükséged van gyors felszívódású szénhidrátra is. Javaslom, olvasgass utána az inzulinrezisztencia diétának, mert az alapján valószínűleg könnyebb lesz rájönnöd, mit nem csinálsz jól.
2016. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!