Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezés utáni éhségérzet?

Étkezés utáni éhségérzet?

Figyelt kérdés

Tömegelő fázisban vagyok,és olyan érzésem van kaja után,mintha éhes lennék. Olyan mint amikor reggel felkelek és nem ég,hanem mintha hányingerem lenne.

Azért lehet,mert tele ettem magam és túl sok a savam? Nem tudom leírni az érzést. Csirke+rizst eszek,lehetséges hogy azért vagyok éhes,mert ebben nincs meg a megfelelő vitamin/tápanyag? Egyáltalán nem vagyok éhes,sőt ha ennem kéne akkor hánynék valószínűleg. Tanácstalan vagyok. Valami tippek??



2016. okt. 4. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
sokszor az agy összekeveri a szomjúságot az éhséggel. próbálj ledönteni egy nagy pohár vizet, aztán meglátjuk
2016. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem, ha nem vagy éhes, hanem hányingered van, akkor ez kicsit sem éhségérzet.

Lehet, hogy neked nem ez az összetétel vagy időzítés vagy étkezésméret való, de csak kósza tippjeim lehetnek...

A tápanyaghiányt kevesen veszik észre s a csirkerizs, ha azért zöldség, esszenciális zsír, ez-az is van máskor a napodban, vitaminokat is szed kvázi mindenki ilyenkor, az bevált, működik. Max. neked nem jó ez. Én se bírnám, ha rizzsel tömegelnék, előbb kapnék szénhidrátmérgezést, mint ahogy jóllaknék. Nem mindenkinek válik be ugyanaz.

2016. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!