Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az amerikaiak tényleg egészség...

Az amerikaiak tényleg egészségtelenül táplálkoznak?

Figyelt kérdés
Ott nagxon sok az elhízott

2016. okt. 6. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Minden országban a földön vannak olyan emberek, akik egészségtelenül táplálkoznak, és olyanok is, akik egészségesen.
2016. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
ha csak ezen múlna az elhízás akk franciaország világelső lenne :D am igen sokan de ink a lustaság miatt kövérek sokan.
2016. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Vannak amerikaiak akik igen, vannak akik nem. Ahogyan magyarok közül sem mind tocsogó zsìros pörköltet eszik. Alapvetően sokan a szegènyebb rètegből inkàbb megveszi a meki 99 centes ajànlatát, mert azzal legalàbb jòllalkik egy kis időre, közben fèl kilò csirkemell+brokkoli cca 4 dollàr. A legtöbb embernek, akár amerikai akar nem, fingja nincs a tàpanyagokról, kcal-ról, azt eszi ami olcsò ès gyors.
2016. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan igen, ahogy Magyarországon is... Csak itt nem telik egy 300 kilósnak napi sokezer forintnyi fánkra... Néha nem értem, hogy egy rég munkaképtelen durván elhízottnak miből jut eszetlen sok ételre... Az egy más világ.


Amúgy a zsírban tocsogó pörkölt (sokak számára) egészséges étel, ha minőségi húsból és zsírból van, szerintem és még igen sokak szerint. Ezzel csak arra kívánok utalni, hogy nagyon eltér annak megítélése, hogy mi az egészséges. Sőt, ez emberfüggő is, nem mindenki érzi jól magát ugyanolyan típusú étrenddel. A szénhidrát és zsír körül látom ezt, van, aki nem bírja a sok zsírt, de özön szénhidráttal energikus lesz és minden OK, van, aki nem bírja a sok szénhidrátot, az beteggé teszi, de a sok zsírtól energiája lesz, jóllakik és fogy egyszerre. A szervezetnek mindkettő jó energiaforrás...

2016. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokan, csak ők már jó ideje kezdik felismerni ezt a problémát és tenni ellene, ìgy náluk előbb-utóbb megfordul a trend, nálunk meg tovább romlik és még akkor is a hülye elhízott amcsikon fogunk röhencsélni, amikor már nálunk lesz több.
2016. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
A zsírban (nem olajban) tocsogó pörkölt szerintem is egészséges. Nem attól híznak el az emberek, hanem attól, ha megesznek hozzá egy kazal nokedlit, utána még pár süti, cukros kávé, és semmi mozgás...
2016. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elhízni csak az fog, akinek nincs magához való esze. Dolgoztam Amerikában, napközben beálltam valamelyik gyorskajálda autós részlegébe, rendeltem kaját, aztán a kocsiban menetközben benyomtam a hamburgert a sülrkrumplival, vagy egy egész pizzát, bedobtam rá 2 Coke-ot vagy Peppert és ennyi volt az ebéd mindennap. Otthon a mikrós kaja, hétvégén meg főztem, mert akkor volt rá időm. Nem zabáltam mint a disznó, hanem normális adagokat ettem, mellé mozogtam eleget. Ezek a kaják nem egészségesek, de ha nincs időd délben főtt kaját enni, este meg lusta vagy főzni, akkor ez marad.
2016. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!