Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondják azt, hogy nem...

Miért mondják azt, hogy nem szabad sok tejfölt enni, mert hízlal?

Figyelt kérdés
Pedig csak százvalamennyi kalória van benne,szinte mindennap megeszem majdnem egy vödörrel(igaz mást nem nagyon eszem),akkor most megfogok hízni vahy mi bajom lesz? Más zsíros ételt nem eszem,se lisztet,se cukrot,csak tejtermékek,olajosmagvak,zöldség,gyümölcs,kis tojás. Mennyi tejfölt lehet enni,mekkora egy adag?170cm/50kg/N

2016. nov. 6. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tejföllel van baj, hanem veled!


Pszichiáternél jártál már a kóros soványságoddal?

2016. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

100gramm 20%os tejföl 200 kalória.Egy vödrös 450gramm azaz 900kalória, amiből 90g zsír.

Egy sima dobozos 175g pedig 350kalória kb és abban 35g zsír.


Látszik jó alkat vagy és nem hízol, de sokaknak ez brutálisan sok.Neked se feltétlenül egészséges, annak ellenére sem, hogy nem hízol.

2016. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1nap 1x eszem éjszaka,mert márbnemnbírom, éhség miatt nem tudok aludni. 12%osat szoktam és elég rossz alkat vagyok,mert miután teleettem magam tejföllel bűntudat miatt következő 1-2 nap koplalok. És ezeken kívül nem is eszem mást.:(
2016. nov. 6. 13:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért a 2. Enyhén túlszámolt. :D
2016. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én az előbbit emlékezetből írtam, de ahogy nézem jó is pont(!)

[link]

De ha 12%ossal számolok is sok 175g 250kcal 21g zsír, 450g 640kcal 54g zsír.

Tessék, kiszámolja neked is:

[link]

2016. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Visszatérve a kérdezőre:

Ezek szerint nem az alkatod jó, hanem koplalsz.Ez esetben sürgősen valami normális étrendet kellene tartanod, ha tudod, hogy hízlal a tejföl, ne egyél este, valamint tudatosítsd magadban, hogy a koplalástól csak beteg leszel és a testalkatod is löttyedt lesz a kívánt feszes, sovány helyett.

Kezdj el sportolni, és ne az evessél( vagy annak hiányával) korrigálj.

2016. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha éhezteted magad, akkor inkább arra koncentrálj... De azért válaszolok,.



Nem hizlal semmi, csak a kalóriatöbblet. Viszont a tejföl elég zsíros, főleg ahhoz képest, hogy egy dobozzal könnyű bevágni belőle :D Már akinek, persze.

A zsír persze nem hizlal, sőt sokunknak segít a fogyásban, laktató, nincs inzulinválasza (nyilván a tejfölnek már van), de el lehet vele szállni.


Eszel zsíros ételt, a tojás is nagyon zsíros, az olajosmagvak is... Ez nem gond, jók, de zsírosak, ez tagadhatatlan. Persze mennyiség kérdése, mi fér bele.

Neked pont nem kell visszafognod magad, a számaidat tekintve nagy szükséged lehet hízásra, én tömegelnék ész nélkül.

2016. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezeket mivel lehetne akkor helyettesiteni?
2016. nov. 6. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne helyettesítsd, hanem oszd be naponta több, normális mennyiségű étkezésre. És egyél több fehérjét, ez szerintem nagyon, nagyon kevés.
2016. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A menstruációd még rendben van? Kórházban kezeltek már? Meg akarsz halni? :(
2016. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!