Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondják azt, hogy nem...

Miért mondják azt, hogy nem szabad sok tejfölt enni, mert hízlal?

Figyelt kérdés
Pedig csak százvalamennyi kalória van benne,szinte mindennap megeszem majdnem egy vödörrel(igaz mást nem nagyon eszem),akkor most megfogok hízni vahy mi bajom lesz? Más zsíros ételt nem eszem,se lisztet,se cukrot,csak tejtermékek,olajosmagvak,zöldség,gyümölcs,kis tojás. Mennyi tejfölt lehet enni,mekkora egy adag?170cm/50kg/N

2016. nov. 6. 12:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lassan féléve nincs menstruációm. Mikben van sok fehérje?
2016. nov. 6. 20:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Húsfélék, halfélék, tojás, rákfélék, tejtermékek, stb.
2016. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az olajos magvakban és a hüvelyesekben sincs kevés fehérje, de az állati termékekkel a legegyszerűbb.


Nem kell helyettesítened semmit semmivel, legalábbis nem tudok róla, hogy bármivel baj lenne az étrendedben, ha nem vagy érzékeny rá vagy efféle.

2016. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát itt vannak problémák. Kezdjük ott, hogy nincs hízlaló étel, minden hízlal, ha nagy mennyiségben eszed, de ha mértékkel, akkor nem hízlal. És ez nem normális, ha napi 1x eszel, mert előbb utóbb el fogsz fogyni, menstruációs zabaraid lesznek stb. Muszáj enni napi legalább 3x, de a legjobb 5 kisebb étkezés lenne. Tényleg kezdj el enni, mert nagyon alacsony a testtömegindexed és előbb utóbb ebből baj lesz(régen én is jártam így). És ne kalóriát számolj, hanem szénhidrátot, zsírt és fehérjét és nyugodtan ehetsz tejfölt, csak mértékkel.☺
2016. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, a kérdezőnek már most sincs menstruációja. Nem csoda, ilyen testsúly és étrend mellett.

Kérdező, annyi tejfölt egyél, amennyit kívánsz, és 20%-osat, mert még így is kevés a zsír az étrendedben. Ha szeretnéd visszahozni a menstruációdat, kezdj el enni napi legalább 50 g teljes értékű fehérjét, ez minimum 10 tojás vagy 150 g hús. És felejtsd el a zsírszegény táplálkozást, tolj be napi 2-3 evőkanál kókuszzsírt. Ha nem eszel lisztet és cukrot, csak amiket írtál és amiket én írtam, kizártnak tartom, hogy híznál, vagy ha mégis, akkor azért, mert alultáplált vagy, és ebben az esetben sem leszel kövér. Kezdj el enni, és ne csak alvás előtt.

2016. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!