Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen étkezés mellett normális...

Ilyen étkezés mellett normális a 40 kg-os súlytöbblet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sehogy se normális, de úgy értem, hogy okozhat ennyi súlyfelesleget ilyen étkezés?

Reggeli: 1 db teljes kiőrlésű zsemle, pici margarin, 1 szelet sovány felvágott, 1 szelet sovány sajt, paprika, paradicsom, uborka, 1 bögre sovány tej

Ebéd: pl pörkölt sovány húsból, tejfölös tokány sovány húsból, sovány tejföllel; köretnek durum tészta, rizses hús sovány húsból, vadas sovány húsból durum spagettivel, bolognai spagetti ( durum ), sovány hús szeletek natúran sütve savanyúsággal, esetleg steak burgonyával, salátával ( sovány natúr joghurt, só, fokhagyma öntettel ), fasírt sütőben sütve. Ez csak néhány példa, ehhez hasonló, és hasonló technikával elkészített főtt ételek, normál adagban.

Vacsora: hasonló mint a reggeli

Egyéb: napi 1 kis szelet csoki vagy 1 pohár puding vagy joghurt, gyümölcsök

Ital: zéró üdítőitalok


2016. nov. 8. 11:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, komolyan? Ezt nem is tudtam, hogy a savcsökkentőtől lehet hízni. Amúgy akkoriban kezdtem el szedni, amikor a súlygyarapodás megindult, úgyhogy lehet, hogy van köze hozzá ezek szerint.
2016. nov. 11. 11:45
 22/24 anonim ***** válasza:
Milyen készítményt szedsz? Egyéb gyógyszerek? Megírhatod priviben is, ha gondolod.
2016. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Na, csak megjött a várva-várt válasz, hogy önhibádon kívül vagy elhîzott. Így aztán nem is kell semmin változtatni, lehet tésztàt eszegetni a sorozatok nézése közben, ahelyett hogy kocogni mennél, hisz úgysem tehetsz semmit, az a fránya savlekötő az oka mindennek, nem az, amiket megeszel.
2016. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, majd akkor legyen ilyen határozott véleményed, ha mindent tudsz rólam, fogalmad sincs, mennyit eszek, meg úgy egyáltalán, hogy milyen problémák okozhatják ezt a súlytöbbletet, mert gőzöd sincs az életemről, mégis bölcsen osztod az észt. Túlteng benned a rosszindulat, sajnálom, hogy másképp nem tudod kiadni magadból. Az még nem fordult meg a fejedben, hogy ha valakinek 30 éven keresztül semmi baja nem volt a súlyával, nem volt elhízva, és egyszer csak 40 kg plusz súly tulajdonosa lett, akkor ott nem biztos, hogy az illető a hibás, nem biztos, hogy az étkezés az oka? Te meg vagy róla győződve, hogy ez csakis az én hibám lehet, más szóba sem jöhet.

Köszönöm azoknak, akik emberi hangnemben tudtak hozzászólni, és nem nekiesni a másiknak, és nem ítélkeztek.

2016. nov. 14. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!