Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Nem vagyok...

Ez normális? Nem vagyok betegessen vékony? SOS

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok 160cm korul es 43kg. Tudom hogy ez nagyon vékony de egyszerűen nem tudok hízni mert ilyen az alkatom, anyukám is ilyen volt ennyi idosen

De ez szerintetek nagyon betegessen vekony? Vagy meg elfogadhato?



2016. dec. 11. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban, nem sok izommal ez nem beteges, sokaknak ilyesmi számaik vannak.
2016. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha valaki genetikailag ilyen testalkatú, az semmiképpen nem beteges. Betegesen vékonynak azt nevezzük, aki éhezteti magát, fogyókúrázik, szétedzi magát még ilyen alak mellett is, holott egyáltalán nem kéne.

Ha te eszel mindent és rendesen, csak ilyenek az adottságaid, akkor semmi gond nincs. Amúgy ez bár nagyon vékony, de azért még nem az a kórosan sovány kategória.

Amúgy én 158 cm magas vagyok, 18 éves koromig soha nem voltam több 50 kg-nál, sőt ennyi idősen, mint te 44 kg voltam. És ahogy elmúltam 18, azóta viszont állandóan túlsúllyal küszködöm, pedig sokkal egészségtelenebbül éltem és táplálkoztam akkor, mint most.

2016. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi en 37 vagyok..155 cm
2016. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En 44 vagyok es van rajtam plusz kilo
2016. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!