Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Február óta rejtélyes bajom van, konkrétan a köldököm alatti alhasi részemmel. Olyan keménynek érzem a jobb oldalon, és mind az alhasam mind a bal, mind a jobb oldalán érzem ezt az enyhe, tompa fájdalmat, ami néha kisugárzik mind a jobb és mind a bal oldalamra, illetve a hátamba is ezeken az oldalakon, valamint az oldalam is picit keményebbnek érzem a jobb oldalon


Lázam nincs, hasmenésem sem, hányingerem sincs, hányni sem hánytam, székletem is rendben van. Rejtőzködő vakbélre gondoltam, anyám szerint viszont csak stressz van a háttérben. Májusban voltam vérvételen, az normális lett, illetve gyomortükrözésen, ahol refluxot állapítottak meg nálam.


17/F



2016. dec. 20. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit, végzel valamilyen speciális edzést ?
2016. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmit. Sőt, inkább egész szabadidőmben olvasok vagy netezek.
2016. dec. 20. 20:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég egészségtelenül szoktam ülni, elvileg gerincferdülésem van, de nem igazán foglalkozom vele.. Fél évig jártam régebben gyógytornára, de az inkább csak időrabló tevékenység volt, mintsem "rehabilitáció".
2016. dec. 20. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Probiotikumot szedjél pár hónapig egyfolytában.
2016. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 30 vagy 60 percet mozogj ez lehet akár gyorsgyaloglás is ,illetve megfelelő egézséges táplálkozással ha 7 nap múlva is fent áll akkor menj el a belgyógyászatra!
2016. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Holnap megyek be háziorvoshoz, kérek tőle beutalót ultrahang vizsgálatra. Probiotikumot próbáltam 1 hétig, nem sok haszna van.


Tegnap felfedeztem, hogy medencecsontom felett picivel, az oldalamnál ha benyomom, érzek egy erős, kemény valamit, amit ha benyomok fáj.. lehet hogy sérv?.....

2016. dec. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!