Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valamit tudnátok ajánlani egy...

Valamit tudnátok ajánlani egy másnapos, halott gyomor ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy olyan jó éve kezdődött el, hogy szinte bármennyi alkoholt iszom (és mindegy mit), másnap a lelkemet is kihányom.

Másnaposan nincs semmi bajom, csak egyszerűen meghal a gyomrom. Bármit iszom, eszem, minden kijön, ég a gyomrom, és rendesen érzem ahogy ott lent küzd "az életéért" (van, hogy egész másnap a wc-t ölelgetem).

Azelőtt soha nem volt ilyen, nem tudom miért van ez, és már szinte mindent próbáltam (buli előtt ettem stb.), szóval ha valaki tudna valami jó módszert, hogy ne haljak meg egy másnapos gyomor miatt, annak szívesen várom a javaslatát (illetve ötleteket, hogy miért változhatott meg ennyire ez, miért csinálja ezt a szervezetem egy ideje).



2016. dec. 21. 22:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
utolsó...hmm, mert mondjuk fogalmam sincs, hogy másnap milyen állapotban leszek?! számomra hatalmas rejtély, hogy miért vagyok egyszer nagyon szarul, máskor meg kutya bajom, és sajnos nem vagyok mentalista
2016. dec. 26. 15:11
 12/12 anonim ***** válasza:
Valòszìnű,hogy alkohol intoleranciàd van.Ami azt jelenti, hogy hiànyzik az az enzim a szervezetedből ami lebontja az alkoholt. Mindenesetre nèzetnèk a helyedben, a hàziorvosoddal màjfunkciòt,ès egy kivizsgàlàs sem àrtana.
2016. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!