Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha egyáltalán...

Mit tegyek ha egyáltalán nincs étvágyam és csak sorvadok el?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 13:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Mi az , hogy sorvadsz? Gondolom, ez a része már csak némi öngúny és tréfa.

Egyelőre szerezz Calciumot D-vitaminnal, mert különben tényleg nem lesz csontod.

Meg vagy 8-féle egyéb vitamint is. Mértékkel szedve...

Nyáron napozni fél órát naponta ( d- vitamin miatt)

Attól függ, mekkora a testtömeg indexed. Ha kórosan alacsony, akkor doki kellene. Ebből, amit írtál, nem derül ki, hogy bajban vagy-e, vagy csak 2 kilót szeretnél felszedni, hogy izmosabbnak látszódj.

2017. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az Előttem szólók a vitamint nagyo jól mondták, próbáld ki a gravidát rengeteg vitamin van benne, tudom hogy terhesvitamin de nyugodtan szedheti bárki, két nap után hidd el olyan éhes leszel mint egy farkas! Tapasztalatból mondom, de a gyomrodat ne terheld meg hirtelen csak fokozatosan, haez nem válik be tudok egy kicsit drágább megoldást is: béres csepp! Volt egy ismerősöm Ugyanez volt a problémája és segített neki!!
2017. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Hehehe sorvadsz xD ez igen jó,mint ha magamat "hallanám" 😁👍 amúgy én ugyan ebben a cipőben járok, kedves kérdező. Ott tartok,hogy pár hét alatt fogytam 3 kg, jelenleg 43kg vagyok, 26 éves és 155 cm... Alacsony vagyok de ez már nagyon gáz... Egyszerűen nincs étvágyam, főzök majdnem minden nap, de egyszerűen nem eszek, ha próbálok is rendesen, úgy nyomkodom le a torkomon... Nekem is az ideg, tuti, de most én már ott tartok,hogy kész vagyok... 😂😶😔
2017. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jah, nő vagyok 😁
2017. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
lány vagyok 156 centivel és jelenleg 41 kilót nyomok...és nem hiszem hogy ez olyan egészséges lenne..hát velem is kb ilyenek vannak hogy a kedvenc kajáimat főzöm de nem kívánom..valamikor csak egy alma megy le a torkomon..elkezdtem vitaminokat szedni...főleg b vitamint meg mozgok is hátha megéhezem de semmi...nem is kívánom
2017. febr. 17. 01:19
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképp ajánlanám Nektek a béres csepp et, plusz egy normaflor kúra!! Nem csak az antibiotikum öli meg a jótékony bacikat hanem a stressz is! És még ajánlanám az orvost mert ennek hátterében ritkán de előfordulhat sujos betegség is, jobb félni mint megijedni, annak hogy nem esztek rendesen szövődményei is lehetnek!
2017. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sokan irtak a B vitamin komplexet. ez mindenkepp ajanlott lenne, illetve feltetlen kerd ki az orvosod velemenyet. egyel banant, krumplit, mert ezek etvagyat csinalnak! vagy ami csak jol esik.
2017. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeres stressz okozhat étvágytalanságot.

Ha állandósul,akkor önmagában a vitamin már kevés lehet.

De abból is egy jó fajta multivitamint ajánlanék,főként magas B-komplex tartalommal.Ca,Mg-al.

Az idegekre és az étvágyra is jó hatással vannak.

De természetesen szükség van a többi vitaminra is.

Főleg ha nem eszel rendesen!

F40+

2017. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A probiotikumokat én is nagyon ajánlom, a normaflornál vannak sokkal jobb készítmények, többfajta baktériumtörzzsel.

Ha kevés a gyomorsavad, igyál emésztést segítő gyógyteákat, leginkább gyömbérteát, étkezés előtt citromleves vagy almaecetes vizet, ezek is javítják az étvágyat, emésztést.

2017. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!