Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Van olyan, hogy valaki egészségesen táplálkozik, sportol, mégis látszik a bordája?

Keress kérdéseket hasonló témákban: borda, test, csont, egészség, táplálkozás, evés, sport, izom, vékony, alkat

02-15 15:26  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Mivel nincs semmi összefüggés a kettő közt, simán lehet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 02-15 15:57 Privát üzenet
Van, éppen az un egészséges táplálkozás és a sok mozgás miatt.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 02-15 16:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De akkor rendesen kéne kinéznie, nem csontsoványnak, nem?

# 3/9Időpont 02-15 16:40 Privát üzenet
Az egyrészt genetikai adottságoktól függ, másrészt attól, hogy mennyit eszik, nem attól, hogy mit. Az sem mindegy, hogy mit sportol. Futástól senkinek nem lesz izmos a törzse, meg igazából semmije sem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 02-15 17:11 Privát üzenet
Faszán belőtt étrendem van, jó sokat edzek, mégis kurv4ra kilátszik a bordám. :D Nyilván az űzött sporttól is függ a testalkat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 02-15 20:53 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Persze, nekem egész életemben látszott, akkor is amikor sportoltam és akkor is amikor nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 02-15 22:02 Privát üzenet
Nekem latszik a bordam, főleg ha beszívom a levegőt, de sose gondoltam ra, hogy csontsovany vagyok. Lehet hogy a kockahasam eltereli a figyelmet.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 02-17 22:13 Privát üzenet
Igen, én pont ilyen vagyok: heti 4 órát sportolok intenzíven és napi 5x eszek rendesen, mégis kilátszik a bordám.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 02-20 18:46 Privát üzenet
Én nem sportolok ugyan de fizikai munkát végzek normálisan eszem ( NEM csoki,chips mekis kaják) és mégis látszik a bordám. 186cm vagyok és 70kg.

# 9/9Időpont 02-21 13:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egészségesen eszek, nem koplalok, estére mégis rám jön a "falási roham", miért?
Mégis hogy étkezzek egészségesen ha az anyám nem veszi meg a jó dolgokat, csupa egészségtelen van itthon?
Átlagosan egészségesen táplálkozom, iszok is, nem eleget, de kb másfél két liter megvan. Gyümölcsöket is fogyasztok, mégis 4-5 naponként jutok el a wcre. Miért lehet ez? Min kéne..
12 éves vagyok és 155 centi. Az összes barátnőm magasabb nálam és némelyük lehetne 13 vagy 14 a magasságuk miatt. Egészségesen eszek, és eleget alszok, de mégis alacsony vagyok...
Táplálkozzunk egészségesen, havi 60-70 ezerből? Mégis hogyan?
Egészségesen eszem, mégis van narancsbőröm, miért?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu