Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Keveset iszom és még sincs...

Keveset iszom és még sincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
Hallottam arról, hogy 2-3 liter víz bevitel az egészséges naponta különben kiszáradunk.17 éves vagyok és napi 2 bögre kávét reggel, és két pohár vizet este szoktam inni. Szerintem ennél a mennyiségnél soha nem ittam többet és nem vagyok szomjas és semmi bajom nincs. Szerintetek ez miért van?

2017. márc. 20. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

ennél a mennyiségnél soha nem ittam többet


Hozzászoktál.

2017. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez lehetséges???
2017. márc. 20. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
a fiatal szervezet sokat tud tolerálni, de egyszer majd elszakad a cérna...
2017. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

50 év alatt nem ittam meg 10 az az tíz liter vizet. Az egészségi állapotom lassan romlott. 4 éve történt valami, ami miatt el kellett gondolkodnom, és rájöttem, hogy nem azért vagyunk szomjasak mert a víz hiányzik a szervezetből, hanem mert a benne oldott oxigénre van szükség az emésztéshez. Ha ezt az oxigént más forrásokból is képes vagy pótolni, akkor nem kell több liter vizet meginni. A tartósítási eljárásokkal az oxigént vonják ki az ételekből, ezért aki nyers táplálékot fogyaszt zömében, az sokkal egészségesebb mint aki a boltok polcairól táplálkozik. A nyers ételek, a frissen szedett gyümölcsök tartalmazzák a levegőből oldott oxigént ami az emésztéshez szükséges. Ezt még feldoppingoljuk a nyálunkkal is, amit rágással keverünk az étel közé.

Biztos még épek a fogaid, jól megrágod az ételt, és ezért nincs szükséged a folyadékra.

2017. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úr isten... honnan jönnek az ilyen retardáltak?
2017. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
retardált a Te jó anyád meg a pereputtya
2017. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

na, megint itt az oxigénes.

A hátfájástól a rákon és a szuvas fogon át a bőrgombáig mindenre ezt ajánlgatja. Mint látjuk a vizet is helyettesíti, gondolom kaja helyett is jó, meg gyereket is lehet vele csinálni.

2017. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Az oxigén az nem gyógyszer, nem is gyógyít, csak lehetőséget biztosít a szervezetnek a helyes működésre!

Ha nem a betegségeket gyógyítgatjuk, hanem az egészséget állítjuk helyre, akkor a betegségeknek semmi keresnivalójuk nincs a szervezetben! Ezt oxigén nélkül képtelenség elérni.

Úgy hogy utolsó! Előbb gondolkodjál, mielőtt megjegyzéseket teszel mások hozzászólásaira!

2017. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50 év alatt 10 liter víz, ez kemény :)) Egy évre jut két deci :)
2017. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 éves koromig frissen fejt tejet ittam. 37 éves koromig csak bort és sört. 18. éve nem iszom alkoholos italokat, de a víz most sem megy le a torkomon. Facsart gyümölcsleveket és szénsavas üdítőket fogyasztok.
2017. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!