Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és 63 kiló. De azok a plussz kilók olyan rossz helyen vannak, hogy utálok tükörbenézni. Nem vagyok túl magas csak 162 cm. Használok kalóriaszámlálót. Napi 2 kilómétert sétálok ha nem 3-at. Emellé napi másfél liter folyadékot iszom ( tea, víz).Azt olvastam, hogy egy nő átlag kalóriaszügséglete 2000 kcal ahoz hogy beinduljon egy kis fogyás 1500 körül extrém fogyásért 1000 kcal. DE ÉN CSAK 600 KÖRÜL ESZEM ÉS NEM FOGYOK SEMMIT.

Sajnos a felesleges kilóktól nem tudok úgy öltözködni ahogy szeretnék. Kérlek segítsetek!



2017. ápr. 26. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem tudom miért kell ennyire görcsösen fogyni! Ha ez ennyire aggaszt biztos lehetsz benne hogy nem a kihalás közeli étrend fog segíteni! Ha ennyire aggaszt az étrend keress fel egy erre specializált embert illetve menj le egy edzőterembe, ahol segitenek! Ha jol tudom ezek a dolgok ingyenesek de ha pénzbe kerülne egy fillért se áldoznék ilyenre mert van rajtam egyik helyen 40dkg felesleg a másikon meg 1kg! Semmi értelmét nem látom ennek! Nem értem mire fel ez a nagy hajtás! Tanuld meg értékelni önmagad és ne mindenben a hibát keresd! Újság címlap fotós férfit úgysem fogsz kapni!
2017. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak sajnos olyan esetek amikor bizony az étkezés és a séta nem segít, és egyébként az se jó ha ilyen keveset eszel. Ne vond meg magadtól az ételt, mert a visszájára sülhet el amit el szeretnél ezzel érni egyszerűen csak egyél olyan dolgokat amik segítenek az emésztésedben. Elkerülhetetlen viszont nálad, hogy el kezdj sportolni, mert vannak úgymond olyan "kötött" részek a testedben ahol el van raktározódva a zsír és ezt sajnos napi 2-3km sétaval nem fogod tudni el tüntetni. Esetleg járj el futni vagy valami olyan sportba kezdj ahol van társaságod azzal már sokkal könnyebb lesz minden és meglátod gyorsabban fog menni a fogyás (ja és persze a séta is maradjon). :)
2017. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mozogj többet, sportolj, súlyzózz stb. Koplalással nem érdemes fogyni, mert attól még ugyanúgy "zsíros" maradsz (skinny fat). Az izmaid viszont elsorvadnak ha nem kapnak megfelelő mennyiségű tápanyagot.
2017. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyál többet, mozogj többet, és a kalóriát ne számold, csak egyél NORMÁLISAN, semmi fogyókúra, csak hús zöldség és minimális zab(nem bolti zabszelet), túró, rizs, bulgur... napi 3 liter víz és heti 4x minimum 1 óra megállás nélküli erős tempójú séta (kb 120as pulzussal)...

nincsenek csoda módszerek, de ezzel lemegy az sec perc alatt, és persze ezek mellé valami rendes izomfejlesztés, aerobik, edzőterem

2017. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!