Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdtem szálkásítani, de...

Elkezdtem szálkásítani, de egész nap éhezem. Mi a francot lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért kevés infó. Adatok? A tieid és az étrendedé is...


Koplalsz, szokatlan még, rossz étrend (lehet másoknak remek, de neked nem. a tipikus szálkásító étrenden kalóriatöbbletben is tudnék éhezni... van, akit a szénhidrát pocsékul laktat), rossz elosztás, millió oka lehet.

2017. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét étrendem. Szóval nekem arra nem lenne pénzem, hogy minden nap csirkemellet egyek
2017. máj. 12. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert egy étrendhez minden nap csirkét kell enni?...

Majd ha nem koplalsz, hanem lesz egy étrended, majd akkpr fogsz szálkásítani... most koplalsz, ezért vagy éhes...

De előbb utóbb az éhség erősebb lesz, mint a koplalhatnékod, és kamatostól jön vissza a súly.

2017. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam tuti gazdagabb vagy, de amúgy sem ennék soha csirkemellet. Szerinted csak hússal lehet szálkásítani? Elárulom, hogy nem. Én pl. tojásra alapozom a fehérjebevitelemet, kiváló forrás az is, a zsír pedig jobban laktat, mint a szénhidrát.
2017. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!