Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék elkezdeni szálkásíta...

Szeretnék elkezdeni szálkásítani, hogyan kezdjek bele? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok 45kg 158cm.

Lehet hogy ez korinak tűnik,de szeretném hogy egy kicsit jobban látszódjanak az izmaim,esetleg a hasamon a kockák.Viszont van egy nagyon minimális kis zsírréteg a hasamon ami miatt nem látszódnak.Tisztában vagyok vele hogy ehhez kell egy megfelelő diéta és sok edzés.

A kérdésem az lenne,hogy mik lennének azok az ételek amiket fogyaszthatnék és mik lennének azok amiket kerülnöm kellene?(A kérdés nem csak a hasizom formálásához szól hanem, pl.:comb,hát,váll stb...)



2017. jún. 8. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne már! Neked 45 kilósan tényleg szükséged van diétára?
2017. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék fogyni semmit.Viszont egy kicsit szeretnék izmosabb lenni.

Nyilván nem a mű és csúnyább kategóriában.

csak szeretném ha egy kicsit izmosabb lennék.

Mert most szimplán vékony vagyok és kész.

2017. jún. 8. 21:36
 3/5 Csori96 ***** válasza:
Szálkásítás = fogyás. Az izmosodáshoz kalóriatöbbletre és rendszeres sportra van szükség.
2017. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha izmosodni akarsz, akkor nem szálkásítanod kell, hanem edzened. Az izom akkor nő, ha többet eszel, mint amire szükséged van, és mellette edzel. Ha nem eszel többet, akkor kis ideig lehet fejlődni, aztán megáll a fejlődés. De 1ezzel ráérsz 3-4 év múlva is foglalkozni.

A nőknek nem egészséges a kockahas, főleg nem ilyen fiatalon. Felborulhat a hormonháztartásod, az pedig nem gyerekjáték.

Szóval nem attól leszel izmos, hogy mit eszel, ennél több szükséges. Tornázgass, csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat, azzal nem fogsz ártani, de neki ne állj diétázni amíg fejlődsz!

2017. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legjobb ha edzel és nem kell diétáznod (az csak akkor ha fogyni akarsz, de 45kg-val nem ajánlott fogyni....szóval nem kell diétáznod) mert akkor ledolgozod a szénhidrátot és a kalóriát és attól izmosabb leszel. De ne hajtsd túl magad és ne legyél "bodybuilder" szerintem mert a lányoknak az nem áll nagyon jól.
2017. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!