Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek se eri meg mar...

Szerintetek se eri meg mar ilyenkor elkezdeni szalkasitani, ugye?

Figyelt kérdés
Inkabb kovetkezo nyarig legyen, most maradjon a tomelegeles, nem?

2014. jún. 23. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajtad elég izomtömeg, akkor nincs mit szálkásítanod. Ezt neked kell eldönteni.
2014. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért,azért akarsz leszálkásítani hogy a strandon tudj feszengeni? Nincs erre jó időszak, akkor szálkásít le az ember(jobb esetben) ha nem tetszik az amit a tükörben lát, nem azért mert a csajok mit látnak a strandon.
2014. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyáron könnyebb diétázni, mert nincs akkora étvágya az embernek ilyen melegben. De lehet csak én vagyok így ezzel.
2014. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy így vele, nekem ugyanúgy van étvágyam. Ne általánosíts a saját példádból, nem vagyunk egyformák.:)
2014. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok most szálkás, nem is volt cél. Izmot akarok még felszedni, tehát nekem úgymond nem éri meg szálkásítani. Ha elérek egy olyan tömeget, helyesebben formát, akkor lediétázok és kezdem előről az egészet (esetleg tisztább kajával, hogy nőjek, de minél kevesebbet zsírban). Tulajdonképpen nincs extrém magas testzsírom csak pocakos vagyok és ha remegő fejjel feszengek, akkor a felső kockáim látszanak. Szerintem nyár végéig, ősz végéig tömegelek és utánna vágok bele.


Azért írom ezt az egészet le, mert az én nézőpontomból nem éri most meg. Persze ha a strandon feszengés a cél, akkor sem vagy elkésve, mert szerintem még szeptemberben is lesz 30+ fok. :)

2014. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem az a cel, csak kivancsi voltam az emberek oszinte velemenyere :) Persze, lennek kicsit szalkasabb, de nem mondhatom az se, hogy elegedetlen vagyok :)
2014. jún. 24. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!