Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő után érdemes...

Mennyi idő után érdemes elkezdeni szálkásítani?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, fél éve járok konditerembe. Semmilyen kiegészítőt nem szedek, bár már gondolkoztam rajta, csak nem tudom mikor érdemes elkezdeni. Mint abban sem vagyok biztos, hogy fél év kondi után már el kellene-e kezdenem szálkásítani egy kicsit vagy ráér még. 185cm vagyok emellett 74kg. Ez így elmondva nem nem tűnik soknak de a csípőmön persze ott van a nehezen eltüntethető úszógumi, bár már lényegesen kevesebb mint 6 hónapja. Persze családtagok azt mondják, hogy nincs ott semmi de ha nem lenne ott semennyi felesleg sem akkor látszódna a hasizmom :D

Ilyen netes mérés szerint 16% a testzsírszázalékom, ami szerintem elég sok, szeretném ha ~10% körül lenne.

Érdemes elkezdenem szálkásítani most vagy még várjak vele?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 20. 23:46
 1/3 Osynho ***** válasza:
Nem idő kérdése, hanem test és izomtömeg függvénye. Neked még sok dolgod lesz, mire érdemes szálkásításon gondolkozni. :)
2013. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnel nyugodtan. Bar telre minek?
2013. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!