Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme elkezdeni szálkásí...

Van értelme elkezdeni szálkásítani, ha nincs rajtam nagy izomtomeg?

Figyelt kérdés

Kb. 25%-os testzsir%-om van, ami zavar, de nincs rajtam nagy izomtömeg. ugyis érdemes elkezdeni vagy inkabb tomegeljek?

Lehet ugy tomegelni,higy zsirt ne, csak izmot epits?


2016. nov. 30. 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
20% felett én diétáznék kb 15%-ig.
2016. nov. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elso komolyan?
2016. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Megoszlanak a vélemények. Van aki egyből tömegeléssel kezdene, mert tömegelés után jobban ég a zsír, a megnövekedett izom mennyiség miatt. Van aki az azonnali diétával kezdene, mert kevesebb testzsírszázalék optimálisabb az izomépítéshez.
2016. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit komolyan? 20% felett alapbol nem egeszseges.. 25%nal en mar ritka ramatyul ereznem magam. 15%-ig hamar ledietazna.
2016. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Persze akit nem zavar a háj, az tömegelhet, nincs előírva, hogy milyen testzsírszázaléknál mit KELL csinálni... De sokunk előbb szálkásít.


Megfelelő kalóriatöbblettel esélyes, hogy zsír alig jöjjön fel (valami biztos fog, ahogy szálkásításkor is bomlik izom, a cél a minimalizálás).

2016. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a helyedben kevés kalóriaplusszal tömegelnék, minimalizálni a zsirjövetelt, és igy a testzsirszázalékod nem nagyon fog felmenni, csak egy alap izomtömeget felszedni, és aztán szálkásitani 15%-ig és tömegelni megint

persze lehet hogy baromság amit mondok, de az biztos hogy ha leirnád magasságod, mellé a súlyod vagy esetleg képet raknál(anonim...) akkor könnyebben válaszolnák és nagyon egyoldalúak lennéek a válasozk

2016. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is diétáznék,25% az sok.
2016. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

180 cm/ 88 kg

[link]

2016. nov. 30. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
hát igy úgy látszik hogy van rajtad izom, szálkásits mindenképpen
2016. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!