Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 174 cm 51 kg - ez ugye már...

174 cm 51 kg - ez ugye már rendben van?! (Indulás: 47kg)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves gimnazista vagyok, épp érettségi kellős közepén. Pár hónapja esett le a körülöttem lévőknek, h anorexiás vagyok.

174 cm és 58 kg-ról 5 hónap alatt 11 kg-t lefogytam. Mikor észrevették a helyzetet, meggyőztek, h kicsit meg kell erősödni. Három hónap ’gyógyulás’ után mostanra feltornáztam magam 51 kg-ra 47-ről.

Szerintem már teljesen jó vagyok így is, én már nem változtatnék többet a súlyomon. Mondjuk alapból sem nagyon akartam, 47-nél, úgyhogy elég nehézkesen ment az ’erősödés’…

Szóval, az lenne a kérdésem, h szerintetek 174 cm-hez 51 kg rendben van-e? Csak mert velem itthon folyamatosan cirkuszolnak, h ez még túl kevés meg csúnya meg gebe meg mittudomén. Hát szerintem egyáltalán nincs igazuk.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2010. máj. 19. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem oltalak le, mert el sem tudom képzelni, milyen érzés lehet neked. De elmondanám, hogy 167 cm és 51 kg vagyok, de még hízni szeretnék kb. 5 kilót. Szerintem ezen azért elgondolkodhatnál...
2010. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Háááát kövér semmi kép nem vagy:))),de szerintem sovány sem.Ha még szednél fel vagy 2-3 kilót akkor lennél "normális" súlyban.Én 172cm vagyok és 42kg.Engem is mindig a súlyom miatt cseszegetnek.:SSS Pedig nem vagyok anorexiás.:(((
2010. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen haladsz! Így tovább ,de ez még kevéske ..

tipp : akárhányszor azt hallod hogy vékony vagy bosszúból egyél egy kanál zsírt :D

2010. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor jó ez az arány, ha direkt csúnya akarsz lenni. A 174 cm-hez legkevesebb 65 kg jár. Ne azt akard, hogy gebe legyél, hanem egy jó csaj.
2010. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem már ez is nagyon jó eredmény, ügyes vagy:)

még 1-2 kiló nem ártana, és akkor szuper lesz:)

arra viszont figyelj oda, h ha már elérted ezt a súly, nehogy visszaess és lefogyj megint, rendszeresen egyél, és vitaminozz néha:)

de szerintem a méreteid egy szép modelléééé:)

a beszólásokkal pedig ne foglalkozz, van aki irigységből mondja, de van, aki féltésből...nem kell úgy venned:)

az érettésgitől pedig ne parázz, sikerülni fog az, otthon nyugiban tanulgass mindennap egy keveset és akkor nem is lesz annyira nehéz, közben pedig egyél ezt-azt, kis süti, nyalánkságok...:)

ha nem vagy hízékony, akkor meg se kottyannak ezek:)

sok sikert az érettségihez és mindehez:)

2010. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam Neked privát üzenetet!!!! Kérdező :P
2010. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi összes választ!:)

Mondjuk én azért azt reméltem, h lesz olyan, aki azt írja, h jó ez a súly, h a modellek is kb ekörül lehetnek, és ők se néznek ki rosszul... senki nem ért egyet velem, komolyan?!:S

Olyan jó lenne, ha láthatnám magamat úgy, ahogyan a többi ember lát, akkor talán el is hinném, h még van min változtatni... De így olyan nehéz... Én ezek szerint mást látok a tükörben... ráadásul alapból elég bizalmatlan vagyok. És ez most nem túl előnyös... még azoknak sem hiszek, akikről tudom jól, h szeretnek és jót akarnak...

2010. máj. 20. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt megtudhatod, hogy mizu van, és tanácsot is kapsz, ha a számítás után lejjebb görgetsz. :)

[link]

2010. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!