Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék egészségesen...

Hogyan tudnék egészségesen zsírt felszedni?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 45kg , egy kicsit túlzásba vittem a fogyókúrát és napi 1600 kalória ( ez nekem a súlytartás , november óta így eszem ) mellett is elmaradt a menstruációm . A nőgyógyász azt mondta hogy mivel a kalóriabevitelem soha nem volt vészsen alacsony ( legkevesebb 1100 de csak pár hétig ) 48-50 kg már egészséges testsúly annyival már rendesen fogok működni . Hogyan tudnék kb 1,5 hónap alatt 48kgra hízni? Az a baj hogy nem bírom a zabálást 1600-700 kalóriánál többet enni, tegnap megpróbáltam reggelizni 1000 kalória fölött de így egész nap nem voltam éhes és csak 1400 jött össze nap végére . Csokitól ,olajos magvaktól ugyanúgy jóĺ tudok lakni . Sportolnom , izmosodnom pedig nem szabad mert így is "csupa izom vagyok" a testzsírszázaléķom 10 alatt van .
2016. jan. 24. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Már miért ne izmosodhatnál? Csak az a gond, hogy ha nem hozza meg az étvágyadat, akkor úgy pláne nem lesz meg a szintentartás sem...

Az nem számít, hogy nem vagy éhes, a kérdés, hogy tudsz-e enni. Van, aki soha nem éhes, mégis eszik rendesen. Kísérleteznék az ételekkel, elosztással, hogy mi laktat és mi nem. Az 1000 kcal fölötti reggeli érdekes ötlet volt, de van, akit a nagy étkezések extramód laktatnak, nekem fogyási technika, bár én reggeltől estig azért megéheznék újra. De sokfélék vagyunk. Szerintem próbálkozz, hogy mégis hogyan tudsz eleget enni...

2016. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és az olajos magtól és a csokitól miért ne laknál jó, ha egyszer zsírosak (bár sokakat nem laktat jól az olajos mag, azért van benne logika), max. a csoki cukortartalma kavarhat be, de ez sem általános (engem szupermód laktatnak a zsíros-cukros ételek). A szénhidrát kevésbé laktatnak, persze ez is emberfüggő, de próbálkozhatsz valami jó szénhidráttal. Vagy használj több zsírt az ételeidbe, kétélű dolog, mert a zsír elvileg egész jól laktat és nem dobja meg a vércukrot, de észrevétlenül segíthet a kalóriapluszban. Ki kell tapasztalni, nálad ez hogyan van.
2016. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!