Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 8-10óra raktári munka...

Napi 8-10óra raktári munka mellett többet kellene enni?

Figyelt kérdés

22èves làny vagyok, 2 hete dolgozom raktàrban diàkmelón, es ugy erzem elkezdtem fogyni. 168cm\55kg voltam, most nem tudom. Mivel meleg van napkozben nem nagyon kivanom az ètelt, tele hassal nem is birnèk dolgozni, este is inkabb zoldseg vagy vmi konnyu esik jol.

Mit tegyek hogy azèrt ne foggyak le?



2017. júl. 7. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogysz és nem akarsz, akkor ja.
2017. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fogysz, akkor több kell, igen. Egyél több kalóriát, hogy ezt te hogyan tudod megoldani, azt nem tudhatom. Fogj valami jó fehérjeforrást, ha gond a kalóriabevitel, inkább zsírosat, de csak ha bírod, persze. Zsíros ételből pár falat is sokat jelent, napi egyszeri könnnyed kis zöldségétellel csak brutálisan koplalni és fogyni tudsz... Amúgy a zöldség tudja úgy felvenni a zsírt, hogy alig érződjön (már akinek, persze), illetve a rejtett zsírokat is jól bírják sokan, a direkt tocsogós dolgok más másfélék, én bírom a zsírt, de a tocsogós cuccokat kicsit kevésbé és akkor is hamar jóllakom velük mostanság.

Fura ez a nyár, mindig tudtam enni, de most nehezebb, nekem a fehérje az, amire vigyáznom kell, nem gond, ha fogyok. De a fehérje és a minimális zsír nagyon kell.

2017. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem azok is olvassák, akik mindig azt állítják, hogy ők már a levegőtől is híznak...
2017. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!