Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vajon menyi kaloriat kell be...

Vajon menyi kaloriat kell be vinnem? Egy nap?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok kb. 55 kiló , 170cm

Hizni szeretnék elkezdtem sportolni űgy mond ithon de nincs kondigépem csak egy 5 kg súlyzóm. Meg fekvőtámaszozom. Vettem egy jumbo hardcort. Tanácsot kérnék a gyors tömeghez



2017. aug. 13. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:
meg annyi hogy egy héten hányszor edzek?
2017. aug. 13. 17:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor saját testsúllyal eddz, 5 kg-val kb. semmit nem érsz, akkor sem, ha harmatgyenge vagy. Nézd, én gyenge, elég inaktív nő vagyok, lagymatagon edzegetek néha egy ideje (még nem látszik kb. semmi), de hátedzéshez 16 kiló kell, bicepszre 2x8. Guggoláshoz pedig sokkal több. 5 kilóval be se tudok bemelíteni némely gyakorlathoz, annyira nem érzem, hogy bármit terhelne.


Nem tudhatom, mennyit kell enned, ez mindenkinél eltér. 3000 kcal valószínűleg már elég, lehet, hogy 2500 is... De ezt igazából ki kell tapasztalni.

Az étrend persze igen fontos, főleg hogy kellően fehérjedúsan egyél, persze túlzásba vinni se jó.

A tipikus 1g/ttkg zsír, 2g/ttkg fehérje s annyi ch, hogy jöjjön havi 1 kiló.

2017. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utóbbi kérdésedre: kezdőknek heti 3 teljes testes edzés javasolt, súlyzós edzésnél legalábbis, nem tudom, saját testsúlyosnál máshogy van-e, bár nem hinném. Kezdőként még jól le tudod edzeni az egész tested úgy, hogy hamar regenerálódj... De ehhez nem értek, én mindig súlyzóztam, az volt a szimpatikus s a kis súlyaimat bírtam el, a saját súlyomat nem.
2017. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!