Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenne valami komolyabb?

Lenne valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Nemrég nagyon erősen fájt a gyomrom,sok volt a savam is,nagyon erős hányingerem is volt,és rázott a hideg. Utána hánytam is,de ami aggaszt,hogy vér is volt benne.(nem sok,csak az elején egy kevés). Lehet valami komolyabb oka,vagy ennyi belefér? Azt olvastam a neten,hogy a túlzott savtermelés okozhat ilyet,de nem tudom mennyire lehet ezeknek hinni.

18/F


2017. nov. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
18 évesen ez elég gáz, vizsgtasd ki magadat gasztron. Sokat szoktál piálni?
2017. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szinte sose. Ha iszok is,akkor is itthon és legfeljebb 1-2 deci vörösbort.

Amire gyanakszom,az a gesztenye. Nagyon sokat ettem belőle az elmúlt két napban.

2017. nov. 8. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A vörösbor nem gyengén savasít... Meg még ki tudja miket zabálsz össze. Változtatni kéne az étkezési szokásokon, több vizet kéne inni és elmúlnának a gondok.
2017. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha véreset hánysz, vagy a székletedben látsz vért, mihamarabb fordulj orvoshoz. Lehet, hogy csak piti ügy, de nagyon komoly elváltozás is állhat a háttérben.

Mindenképpen orvoshoz fordulnék.

2017. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is mihamarabb orvoshoz fordulnék. Nem tanácsos az interneten kutakodni ilyen problémákat keresve,mert esetleg félrediagnosztikálod magadat, ami rosszúl is elsűlhet.
2017. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!