Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék fogyni pár...

Hogyan tudnék fogyni pár kilót? 14/fiú

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, 150cm és 44 kg.

Egy van egy kis hasam, és oldalt a derekamnál is van egy jó nagy "hupli" fölösleg.

Tudnátok pár módszert mondani, hogyan tudnék lefogyni egy kicsit, mert nagyon ciki, amikor nyáron a strandon vagyok, és mindenki engem bámul!

Már elkezdtem reggelente fekvőzni, és felüléseket csinálni, de egyenlőre nem láttam eredményét.

Ti mit ajánlotok???



2017. nov. 12. 21:37
 1/7 anonim válasza:
Sportolj.
2017. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyi kenyeret, édességet, tésztafélét és zsírt. Ha éhes vagy, akkor egyél savanyúkáposztát és főtt céklát, vagy igyál vizet, meleg levest. A reggeli torna ne 5 percet jelentsen, hanem legalább 30 percet, ha ez nem megy, akkor napközben szánj rá időt, de legalább 1-2 óra legyen. Menj iskolába gyalog és úgy menj haza is, nem kell a közlekedési eszköz. Segíts otthon anyádnak a házimunkában, bevásárlásban, az is fogyaszt, de csak azt, aki végzi.
2017. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2017. nov. 13. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló hülyeséget írt. Ettől csak éhezni fogsz.Amitől ugye megnő az inzulin a szervezetedben és hízni fogsz ettől a koplalástól.

Magas fehérje tartalmú diétát és jó szénhidrátos étkezést javaslok. (Ne legyen:fehérkenyér,finomított pékáruk,cukor,) onkább rostban gazdag péksütik,kenyér, kb 150g ch.

2017. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mi az a ch.?

És szerintetek ze az étkezésem jó?

Reggeli: egy pohár kakaó

Iskolában: péksütemény, vagy húsos szendvics

Ebéd:általában valamilyen hús és leves, és köret (tészta krumpli)

Vacsora: tejfölös kenyér/péksüti, vagy vajas kenyér és paradicsom, vagy valamilyensajt

2017. nov. 14. 20:20
 6/7 anonim válasza:

Reggelire a kakaó nem jó. A reggeli bőséges, kiadós legyen, és ha már kakaó, akkor ne a cukrozott.

A sulis péksütit pedig hanyagold.

2017. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok köszi
2017. nov. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!