Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Borzasztóan éhes vagyok...

Borzasztóan éhes vagyok megállás nélkül,1 hete műtöttek a sürgősségin (laparoscopiával már megrepedt petefészek ciszta eltávolítás, hashártyára és hasüregbe már vér folyt, azt mosófolyadékkal drainnal kivezették) miért lehetek ennyire éhes?

Figyelt kérdés
Pár napja tart, de ma érzem úgy hogy evés közben is borzasztóan éhes vagyok és nem akar elmúlni. Nem agyban kívánok enni, hanem úgy nyilall a gyomrom az éhségtől, mintha nem ettem volna egész nap. Mivel függhet össze? Gázzal történő altatást kaptam, 1.2. nap csak csipegettem, de 3. naptól szépen, kiegyensúlyozottan étkeztem, így nem hinném hogy ennyire kiürült volna a tartalékom.

2017. nov. 23. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A szervezetedet megterhelő műtéted volt, ráadásul a műtőben mindig nagyon hideg is van, hőleadással is veszítettél energiát.

Hallgass a gyomrodra, egyél, ha éhes vagy, persze mértékletesen.

Gyors gyógyulást!

2017. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!