Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb hány kcal-t ettem ma?

Kb hány kcal-t ettem ma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy egy páran le fognak szólni emiatt, mert csak egy 13/L vagyok. De szeretném tudni hogy kb mennyit kcal-t ettem ma. És hogy ez kevés vagy még kell-e ennem?

Reggeli: 1 vajkrémes kukoricáskenyér

Ebéd: egy nagyon kevés pulykaragu leves + 1 alma

Uzsi: egy teljes kiörlésu kenyérbol készített szendvics + 2 db téli szalámi meg egy db kinder bon bon

Vacsi: 3db üres palacsinta, 1 túrós és 1 lekváros.


Nem tudom hogy ez sok, kevés vagy pont jó.:)))



2017. dec. 18. 18:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még fogok tornázni 1 órát.
2017. dec. 18. 18:40
 2/7 anonim válasza:
Hát szerintem elég kevés... olyan 700-1000 kalória körül ehettél ma
2017. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kevés
2017. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kevés. Nyomj még be egy adag velőspacalt, aztán már helyben leszel.
2017. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél már normális kajákat, ne ilyen kanárieledeleket! Lassan felnőtt vagy, nem 5 éves, ombre!
2017. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég kevés kalória:

kukoricakenyér 155

20g vajkrém 60

pulykaragu leves mondjuk 200ml 70

alma 78

teljes kiőrlésű zsemle 146

téliszalámi 2db 50

kinder bonbon 40

5x palacsinta 430

20g túró 30

20g lekvár 55


Összesen 1114, ami fogyókúrás. 1500 körül kellene fogyasztanod.


Javasolni tudnám, hogy a sok szar - vajkrém, szalámi, kindercsoki, palacsinta, lekvár stb. helyett rendes ételből egyél többet, pl. főétel; illetve normális dolgokat egyél a kenyérrel pl. zöldségek, normális vaj-sajt, ne szemét ipari felvágottak meg kencék.

Vacsorára meg reggelire is édesség helyett normális étel pl. zabkása, olajos magvak, saláta, wrap, tojásételek, szendvicsfélék stb.

Uzsonnára, tízóraira nyugodtan ehetsz gyümölcsöt mert az teljesen hiányzik az étrendedből.

2017. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez semmi, 2 db téliszalámi, meg ÜRES palcsinta...


Mi lenne, ha normálisan ennél, rendes mennyiségeket, és mellette sportolnál valamit, hogy ne hízz el?


Könörgöm, 13 éves kislány vagy, ha nem menstruálsz ilyen étrenddel nem is fogsz, vagy elmúlik, ha már megjött...

2017. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!