Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék vegán diétát tartani...

Szeretnék vegán diétát tartani. Valakinek bejött fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés
9 éven kersztül keményen sportoltam. Izom jött fel de sajnos zsír is. És annyi felesleg jött fel hogy nagyon nehéz számomra a sportolás. Ezért folyamodnák ehhez a diétához.
2018. jan. 3. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fogyás nem vegánság hanem kalória deficit kérdése.

Ez egy nagyon egészséges étrend ha jól csinálod, de alapvetően nincs olyan hogy diétás étrend ha nem vagy kcal mínuszban.

2018. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegan vagyok 10 éve, ez nem egy sz!lkásító diéta... ha vegan vahy kval pluszban, ugyan úgy hízol, mintha nem vegan lennél.
2018. jan. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi ittam egy kicsit az éjszaka, nem tok írni még :D
2018. jan. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző hozzászólók mondták, azzal én is egyetértek.

Viszont az is a véleményem, hogy könnyebbé teszi a fogyást, mert legalább nem telített, hanem telítetlen zsírokkal találkozol egy jó vegán étrendben. Az állati fehérjék elhagyása is jótékony hatással lesz a szervezetedre.

Próbáld ki pár hónapig, meglátod, hogy van-e eredménye. Csak nézz utána jól, hogy jól csináld.

Nekem amúgy segített. 82kg voltam, 78-ra lefogytam és azt tartom, mert lejjebb nem akarok menni. 180cm/24éves/F vagyok. De a sport is megy mellette és az izomépítés is.

Amúgy a vegán étrendet lehet diétának nevezni, de a vegánság sokkal több annál: környezet-,természet-,állat- és embervédelem. :)

2018. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2018. jan. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!