Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha hasmenésem van attól még a...

Ha hasmenésem van attól még a tápanyagok hasznosulnak?

Figyelt kérdés
Mármint értem ezalatt a fehérjét,vitaminokat stb.Elkezdtem foglalmozni a testépítéssel és így nem tudom,hogy teljesen kuka-e a napom ha hasmenésem van.

2018. jan. 9. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A vékonybélben hasznosulnak a tápanyagok zöme. A vastagbélben a víz és például a C vitamin. Tehát ezért van az hogy hosszabb hasmenés esetén legyengülhetsz és kiszáradhatsz.
2018. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem hoszabb hasmenés csak egy napos.Laktózos vagyok és ma becsúszott egy kis túró.Holnapra már semmi bajom csak ma van ilyen problémám
2018. jan. 9. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vegyél be 5 széntablettát!
2018. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogyan ? Amikor már probléma van vagy jó akkor is mint pl most,hogy kajálás után ?
2018. jan. 9. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hasznosul úgy, mintha nem lenne hasmenés, de nyilván nem vesz el minden tápanyagot. Fix értéket nem fogsz kapni, de egyetlen napon semmi nem múlik.
2018. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagyrésze nem hasznosul, de attól is függ mennyire durva a hasmenés.
2018. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából kétszer mentem wc-re és mindíg alig-alig jött tehát nem raktam meg teljesen a wc-t :D kicsit még morog a hasam de már semmi extra
2018. jan. 9. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!