Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok jó vegán konyvet mondani?

Tudtok jó vegán konyvet mondani?

Figyelt kérdés
Most szeretnék áttérni a vegán életmódra, és szeretnék jobban tájékozódni, hogy mire kell odafigyelni..ilyenek. Hallottam a Kínai tanulmány, Hogy ne halj meg c. könyvekről, de szerintetek melyik a legjobb?

2018. jan. 24. 12:34
 1/9 Unikornispata ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ehhez külön könyv kellene.Annyi minden van róla a neten,illetve nem is olyan bonyolult..Ne egyél és ne használj állati eredetű dolgokat,s közben figyelj arra,hogy minden szükséges anyagot be tudj vinni.Anyósom is ezt csinálja,de ne hidd azt,hogy ez csak a táplálkozásra terjed ki!Mindent mellőzni szoktak,ami állati eredetű.
2018. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, sokat olvastam utána, meg egészségügyi szakon vagyok, de szeretnék minnél informáltabb lenni.
2018. jan. 24. 12:44
 3/9 A kérdező kommentje:
minél*
2018. jan. 24. 12:45
 4/9 Unikornispata ***** válasza:
Értem :) Megkérdezem majd anyóst :)
2018. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

80/10/10, kína tanulmány, stb stb

De igazából nekem ilyen egyszerű halandóknak írt könyvek közül igaz nem vegan mégcsak nem is vega... a harcosok étrendje... annak is csak bizonyos részei... remekül leírja, hogy milyen típusú ételt milyen típusú étellel érdemes fogyasztani, hogy az a lehető legjobban tudjon emésztődni, hasznosulni...

Amúgy se vega se vegan nem vagyok, csak nemrég tudtam meg, hogy flexitáriánus vagyok... de már tíz éve így táplálkozom, álati eredetű csak 1-2havonta van a tányéromon.

Amúgy rengeteg könyvet olvastam a táplálkozásról, de leginkább a saját tapasztalataimnak hiszek. +a szervezetemnek, hogy ha valamilyen ételt komolyan megkívánok, úgy hogy napokig másra sem tudok gondolni, akkor az biztosan nem véletlen. Most épp a cékla ilyen, úgyhogy veszek is hazafele

2018. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Filmekből what the health, forks over knies, earthlings, unity, stb.

Könyvekből Kína tanulmány.

2018. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Filmekből láttam az earthlings és a what the health, köszi a többit ☺ és köszönöm az előzőeknek is🤗
2018. jan. 24. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Dr John A. McDougall: Starch solution

Dr Dougles Graham: 80 10 10

Dr T. Collin Campbell: Kína Tanulmány

2018. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kiolvastam a Kína tanulmány-t és nagyon jó, köszi ☺
2018. jan. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!