Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Finom *vegán* fehérjeport...

Finom *vegán* fehérjeport tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon találtam. Vettem egyet, de annak borzasztó íze van, akármivel keverem el.

Nem vagyok vega, húst eszem, csak tej és tojásérzékeny vagyok.


Remélem, itt kapok valami jó tanácsot :)



2017. aug. 15. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
A finom és a vegán fehérje nem összeférhető. Tejsavó hidrolizátumot sem ihatsz? Vagy van marha fehérje.
2017. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Marhafehérje az kuka.

Én azt hallottam, hogy a bioteches rizsfehérje az jó. Bár én nem próbáltam, de van ismerős aki azt issza , és ő szereti

2017. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha a tejsavóban van tejfehérje (tejfehérjéből van maga a tej, úgyhogy biztos van), akkor nem.


Azért még reménykedek, hogy találok egy finom verziót.

2017. aug. 15. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hirtelen a rizsfehérje jut nekem is eszembe. De a savófehérje miért nem jöhet szóba? allergia? Csak az elv miatt nem hiszem, az tényleg már csak por, izolátum. Lebontva pedig ugyanúgy protein-protein.
2017. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Én Naturize barna rizsfehérjét iszok vízzel (nem vagyok se vegán, se vegetáriánus), abból is a natúr változatot. Lisztre emlékeztet az íze; az első két alkalommal, amikor ittam, nagyon furcsa volt, a harmadiktól már megszoktam. Nem mondanám finomnak, de messze van az ihatatlantól, amolyan semmilyen, mint a víz.
2017. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Arról van szó hohy a gyomrom nem birja a tejet (azaz mindenféle tejterméket, amiben van tejfehérje) és kiütéses is leszek tőle.

Végül a sitec nutrotion 100% plant protein mellett döntöttem. Aztán majd elválik, hogy mennyire jön be.

2017. aug. 16. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
A fehérjeporok nem finomak. Ha van bennük adalélanyag, akkor lehet nem fehérje ízük.
2017. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!