Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömeg növelés, étvágyzavar?

Tömeg növelés, étvágyzavar?

Figyelt kérdés

Üdv

A problema a következő, sajnos kórosan sovány vagyok, nyáron 51 kiló voltam 180 centiben, nagy nehezen hiztam most pár kilót, de ez sem fog sokáig tartani.

Sajnos nincs étvágyam, nem kívánok semmilyen ételt.

Háziorvosnál voltam mar vele többször is, elküldött laborba, meg irt fel valami étvágycsinálot(nem segített) de mivel semmi bajom, nem igazán érdekli a téma.

Edzek olyan 2-3 naponta, rengeteg fele vitamint próbáltam mar, Bérescseppet,

C,b6,b12,magnézium,d stb. de ezek nem segítettek. Olyan napi 3x eszek most, de azokat is undorral hogy nehogy vissza fogyjak, mellette iszok tomegnovelot is, de így ez is csak kidobott pénz. Nagyon megvisel a dolog mert rengeteget bántanak, bántottak miatta.. szinte életem sincs mert nem merek az utcára menni így.

Ez nem csak pár hónapja tart hanem mar évek óta, nem szerelmi banatom van vagy egyéb baromság, mert az orvos is ezt kérdezte általában, es hiába mondtam hogy más a baj.

Milyen orvoshoz lehet ezzel még fordulni? Esetleg aki hasonló helyzetben volt, mi segített neki?

Válaszokat előre is köszönöm.

25/f



2018. jan. 27. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

" mert az orvos is ezt kérdezte általában, es hiába mondtam hogy más a baj.


Te ezek szerint tudod, hogy mi a baj? Írd meg, hátha lehet segíteni...

2018. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha tudnám mi a probléma, miért írtam volna ki kérdésnek???

Elvicceli, nem érdekli, látszik rajta! Érted már?????

2018. jan. 27. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni. És továbbra is szedd a vitaminokat. Sok rizs, tészta, krumpli azaz magas szénhidrát tartalom. Tömegnövelőt olyat szedj amibe sok a szénhidrát. Jah és ne hagyd abba, 2-3 hónap kitartás kell. Sok sikert. Ha van kérdésed írj privátot.
2018. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mit kellene ennem, többször össze állítottam mar étrendet. Az a gond hogy megeszek reggel 40g zabot, aztán ha eszek meg egy kannállal kihányom, de mindennel ugyan ez van. Meg attól a 40g zabtol amit letuszkolok mondjuk reggel 6 kor vagy 7 kor, azzal egesz napra jol lakok. Ha meg is csinálom délben a rizs csirke kombot vagy bármi mást egy kanál utan mar hányingerem van mert nem vagyok éhes. Ha meg erőltetem szintén kihányom.

Inni tudok csak egyedül, szilárd kaját egyszerűen nem tudok megenni. A tomegnovelo meg hiába ha nem eszek rendesen, nem hízok tőle. Tönkre tesz ez az egész.

2018. júl. 1. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!