Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves vok, és elég vékony...

16 éves vok, és elég vékony Tudnádok tippeket adni hízáshoz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
estefele egyél zsírós kajákat, pl chips, hamburger, zsíroskenyér stb :D
2010. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
egyél annyi disznózsírt, ameddig még nem hányod ki.
2010. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Legyél tetsépítő, ne süldő akarj lenni...
2010. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Én is az a típus vagyok, aki nem igazán hízik akármennyi édességet eszik. Én az étrendkiegészítőtől kezdtem el hízni, mikor szedtem, mert állandóan étvágyat csinál. Supradint szedtem, de jó a centrum is. Én ezzel szedtem fel 5 kg-ot, annyi nekem elég is volt és utána abbahagytam. Egy próbát megér.
2010. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
testépítő szeretnék lenni,csak nagyon vékony vok..
2010. jún. 8. 10:00
 6/23 anonim ***** válasza:
magasság ,súly?
2010. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
176cm , 60kiló
2010. jún. 8. 21:50
 8/23 anonim ***** válasza:

182 cm 59 kiló


Kondizással lehet izmot felpakolni, az 2x többet nyom, mint a semmitérő haszontalan zsír! NEM NEM NEM ÉS NEM létezik olyan, hogy hízás! Az egy semmitérő folyamat, a hízás. Értéktelen réteget pakolsz magadra. Alapból a nagyon kövér emberek is soványak, csak rajtuk van hatalmas zsírréteg... Drugs Bunny mondta, a hízás olyan folyamat, mintha rákos tumort szeretnél a testedbe, ez teljesen igaz is....


Én kondizással eddig kb 3 kiló izmot pakoltam magamra, de 70 kilóig meg sem állok!


Szart sem tudok hízni, ehetnék egész nap mökdonálcos kaját, akkor sem. De nem is szándékozom. Nincs szükséges rá.


Gyúrni kell heti 3-4x és hozzá fehérjedúsan kajálni. Zsírosat ehetsz, sokat nem érsz el vele, mert hízni úgysem tudsz tőle, az izmod meg nem tudja hasznosítani... Inkább egyél 2x kevesebbez, de az az izmaidnak kedvezzen...


Aktív sportokat nem ajánlok, futás meg hasonló, attól akárki akármit mond, nem fogsz testesedni, max a lábad izmosodik, mondjuk az sem rossz, de szerintem az fogyóknak kedvező, mint testesdni vágyóknak


kb. ennyi


üdv


17/f

2010. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

azt hallottam hogy zsírból könnyebb izmot fejleszteni,mint a semmiből,de lehet h ez csak egy tévhit

erről neked mi a véleményed?

üdv

2010. jún. 9. 19:43
 10/23 A kérdező kommentje:

mellizmot szeretnék főleg növelni,illetve vmennyire kockahasat,persze nem azt a full soványt amit lehet látni a legtöbb képen...

Házilag milyen gyakorlatokat lehet végezni hogy mellizmot lehessen vele erősíteni?

és kb mennyi idő múlva látható az eredmény?

2010. jún. 9. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!