Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves vok, és elég vékony...

16 éves vok, és elég vékony Tudnádok tippeket adni hízáshoz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 17:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Zsírból izmot, a világ legnagyobb idiótasága!!! Zsírból sz@rt se lehet építeni, mielőbb megkell szabadulni az összes felesleges zsírtól akinek van! a cingár gyerekek mint amilyen én is vagyok tudnak a legjobban izmosodni, főleg 16-17 éves korban... Brutál szálkás izmot lehet felpakolni az ilyen testre.


Aki meg azt mondja, aki jól tud hízni, az jól is tud izmosodni, az megint csak egy hülyeség.


Én jópár hónapja gyúrtam mellre, meg bicepszre, hát elég durván megvastagodtak, persze izomban, csak nagyon hülyén nézek ki jelenleg, mert elhanyagoltam a többi testrészt, igaz, akkor még amatőr voltam :D:D Most igazítom hozzá a többi testrészemet, a mellkasomhoz.


Anno nem táplálkoztam olyan jól, mégis meglátszanak. Most állítottam össze étrendet, plusz vettem fehérjét, 2 hét (!) alatt a lábamat úgy szálkásíottam, hogy már most meglátszik! De ezt még tovább fokozom.


Otthon akkor lehet csak gyúrni, ha vannak növelhető súlyok, mindig növelni kell a súlyokat, úgy fejlődsz! Ha vékony vagy, először nagy súlyokkal kell keveset nyomnod, ez megnöveli az izmaidat. Aztán ha elegég nagyok az izmaid lehet őket szálkásítani is, de ez még odébb van :D Legjobban konditerembe lehet izmosíteni, ott van minden, plusz sok fehérjét lenyomni.

2010. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ja és Kockahasat növelni: mellemhez tartok egy két kilós súlyt, és csinálok sok felülést
2010. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

értem köszi a választ,már járok kondi terembe,eddig csak néha-néha voltam,de mostmár komolyan gondolom

Ha annyi súllyal gyúrok,amit pl 10szer ki tudok nyomni,az csak szálkásít inkább?

2010. jún. 11. 16:16
 14/23 anonim válasza:

Világéletemben vékony voltam 170 cm és 56 kg. Második gyerek után és a stresszes életmód után 85 . Borzasztó . Állandóan jo- józom. Ez egy ördögi kör .

Addig örülj , amíg egészségesen vékony vagy :-)

2010. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen, az inkább az... Ha izomtömeget növelsz, iszonyat nagy szenvedések árán tudod ki nyomni a súlyt 3x-4x.
2010. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igen, jó az egészséges vékonyság, ehetsz bármennyit, de esztétikai szempontokból igen csak rossz, akárki akármit mond. Én szeretem a vékony testet, soha nem szeretnék mackós alkat lenni, de erre nyomatok egy kis izmot, megelégeltem, hogy ennyit b@sztatnak, hogy ilyen meg olyan sovány meg anorexiás vagy, amikor félóránként eszek... A mai világban egyértelműen a legjobb a vékony és izmos test a férfiaknak, szóval mindenki örülhet ha valaki nem tud hízni.
2010. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat,múltkor néztem tükröbe és láttam hogy már a vállam egész jól alakul:)
2010. jún. 12. 08:15
 18/23 A kérdező kommentje:
Elég sokszor meg húzom magam ha nagy tömeget emelek ki,mit csináljak hogy ne húzódjon meg ?
2010. jún. 12. 08:18
 19/23 anonim ***** válasza:

Nagy tömeget kell emelned, de annyira nem, hogy meghúzd magad. Akkora tömeget emelj, hogy azért szabályosan ki tudd emelni, plusz visszaereszteni párszor, de nagyon megizasszon.


Amúgy ha nekem szokott lenni valami húzásérzés a karomban, akkor nyújtok egyet.

2010. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jah és kötelező edzés előtt minimum 5 perc bemelegítés.
2010. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!