Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez megfelel mára?

Szerintetek ez megfelel mára?

Figyelt kérdés

Reggeli:

Zabkása(3ek zabpehely,1tk fahéj,25 ml alpro mandulatej,1 marék meggy, 1 es fel marék málna)

Tízórai:

1 kisebb banán

Ebéd:

2 tányér húsleves(teszta nelkul,repaval,fott hussal)

Uzsonna:

1 kicsi palacsinta,

1 ek bio szilvalekvárral

Vacsora:

Valószínűleg rántotta vagy szendvics,esetleg húsleves megint

Szerintetek sok?Nem mozogtam ma semmit

13/L,161 cm,40kg



2018. márc. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a célod? Remélem, nem fogyókúrázol
2018. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy sok, inkább kevés. Fejlődésben vagy!! Egyébként is 161 cm vagy és hozzá csak 40 kg. Egészséges, amit eszel, de ha éhes vagy, ilyen jófajta kajákból nyugodtan ehetsz többet is.

Ebédnél pl. leves után egyél valami salátát sajttal, vagy főzeléket, párolt halat, csirkemellet sok-sok zöldséggel, rizzsel, stb.

Egy kis csokiba sem halsz bele néha, főleg ha magas a kakaótartalma.

2018. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek vacsorára mit kellene ennem?Nem olyan régen uzsiztam tehát éhes nem annyira vagyok.Rántotta(paprikával,sonkával,pici kenyérrel) vagy esetleg húsleves megfelelhet?
2018. márc. 24. 18:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül húslevest ettem főtt répával
2018. márc. 24. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Iszonyú kevés, illetve ha a rántotta elég sok tojásból készül, akkor OK.

A vacsoráig szinte semmi, amit ettél, úgyhogy 5-6 tojás alaphangon, akkor a minimális fehérje is lehet, hogy összejön, nem számolgattam s persze nem is lehet pontosan.

2018. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A reggeli mandulatejet valami rendes tejre, vagy joghurtra kellene cserélned. Ezek a most divatos mű tejek, nem elég táplálóak. Diétázol, hogy csak egy darab kicsi palacsintát ettél? A te korodban hármat nyugodtan megehetsz.
2018. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!