Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek melóba?

Mit egyek melóba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Épitkezéseken dogozom általába,kaja idő 20-30 perc.

Lidlibe vagy Aldiba járunk regge kaját venni,elég unalmas már,de ás nagyon nincsen,azt ne vitassuk hogy miert nem jöhet szóba más.

Az összes pèk kaját unom amit szeretek,ha van nálunk mikró,kész ételeket veszek,pl rizseshus,bolonyai stb..

De már ezeket is unom,szendvicseket is unom,úgy érzem mindent nemrég ettem,és unok mindent..

Nehezebb fizikai munkát végezek,jó lenne az energia

Ötletek hogy milyen kajákkal tudnám az étkezésemet változatosabbá tenni?

És persze napi 1000-1200 forintból jólenne kijönni+válogatós vagyok :(

Tanácstalan vagyok.



2018. márc. 25. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthonról nem tudsz vinni főtt ételt?
2018. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez ugrik be, hogy hát főzz vagy főzess, amit szeretsz és vidd el azt. A párom ugyan csak könnyű fizikai munkás, de energia neki is kell, feltételei is vannak (kissé speckó étrend, piszkos melóskesztyűben meg lehessen enni szerelés közben evőpálcikával, mert a szünet túl későn van s igen olcsó is legyen), úgyhogy messze az a legjobb, ha itthonról visz egy szép nagy adag ételt dobozban. Könnyű, jó, működik évek óta.

Bár ő ugyanazt a pár ételt váltogatja, nem válogatós, de semmi gond, változatosan főztök és kész.


Te tudod, miket szeretsz, én mondhatom, hogy vigyél egy nagy rántottát vagy sült húst rizzsel, ha te unod vagy nem eszed meg hidegen... Akármit vihetsz, amit megfőztök otthon s elég laktató számodra. Variálhatod a húsokat, a fűszerezést, a szószokat, a köretet (rizs, barnarizs, köles, tészta, krumpli, mind más)...

2018. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Házikolbász... szalonna. :) Az ad erőt eleget.
2018. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!

Jöhetnek még ötletek! :D

2018. márc. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!