Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem eszek korhazba kerulok?

Ha nem eszek korhazba kerulok?

Figyelt kérdés
Mar eleve nagyon vekony vagyok es mindig jo evo voltam egyebkent,csak genetika miatt ilyen testalkatom(kb nem hizok semmit,ha nem eszek viszont akkor fogyok nagyon gyorsan).43 kg melle 165 cm vagyok.Par napja keptelen vagyok enni,mar nagyon rosszul vagyok.Tegnap meg eszegettem,es ereztem h ehes vagyok de egy falat sem csuszott le a torkomon.A mai nap ket kekszet ettem,meg teat ittam.Egyszeruen nem birom.Erzem hogy ha eszek akkor kihanyom(ettol is felek evek ota ha hanynom kell,10 eve volt utoljara).Valaki tud segiteni hogy mit csinaljak?Vagy eroltessem az etelt aztan ha szerencsem van bennem is marad,meg ha nem is esik jol?
2018. ápr. 5. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szólsz a szüleidnek? Sürgős segítségre van szükséged, amelyet egyelőre egy pszichológus vagy pszichiáter tud megadni. Az adataid azt jelzik, nagyon sovány vagy. Ha ebből még fogysz, nyilván kórházba kerülsz.
2018. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbálkozz olyan kajával amit nagyon kiváltságos esetben eszel. Ha nem vagy mekis akkor pl sajtbureszt vagy valamit ami táplálóbb és ritkán eszed.
2018. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon kevés a súlyod, eröltetni kellene és fejben eldönteni, hogy mit szeretnél. A szüleidnek mindenképp szólj.(Vagy valakinek aki felelősségteljes és közel áll hozzád.)
2018. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erőltesd s ha nem megy, vigyenek kórházba és tápláljanak mesterségesen, amíg még lehet.
2018. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!