Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elhatároztam, hogy egészségese...

Elhatároztam, hogy egészségesen szeretnék élni eddig se dohányoztam és nem ittam alkoholt. Vidékiként tudok minőségi húst és zöldségeket enni. A Cukrot le cseréltem Nyírfacukorra jó ez így?

Figyelt kérdés
A kenyér és a tej helyet tudtok mondani valami helyettesítőt nem a fogyás a cél az egészségesebb életmód? vagy még mire kell odafigyelni ?
2018. máj. 13. 19:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mégis mivel sanyargatnám magam talán azzal, hogy nem cigizek vagy nem iszok alkoholt vagy nem iszokelvizezet teljet minden szaral vagy olyan kenyeret ami tele van már minden szaral ?
2018. máj. 19. 14:59
 12/12 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok ha akarok enni valamit kimegyek a kertbe vagy bemegyek kamrába egy szál sonkáért vagy szalonáért vagy szalámiért amiben tudom hogy mi van mert mi csináljuk meg mi fűszerezzük és elkezdem sanyargatni magam vele.
2018. máj. 19. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!