Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok éhes már 1...

Miért nem vagyok éhes már 1 napja?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel felkeltem, nem reggeliztem, de ezen nem is lepődtem meg, mert van, hogy nem reggelizem még kora reggel otthon, csak az iskolában 1. vagy 2. óra után. Na de bementem és kicsit rosszul is voltam, nem volt étvágyam, nem bírtam kajára nézni, hányingerem is volt talán. Délutánra jobban lettem, de még mindig nem voltam éhes. 6. órában ettem pár falat pogácsát (akkor sem voltam igazán éhes), majd este 7 körül megettem a megmaradt pogácsát és ennyi. Ezen kívül vizet meg egy kis teát ittam aznap.

Most sem vagyok éhes, de ettem egy kis müzliszeletet meg ittam gyümölcslevet, hogy azért legyen bennem valami.

Nem izgultam, nem vagyok beteg, szóval nem értem mi ez. Mondjuk most már nem vagyok rosszul, de az étvágyam nem jött vissza. Azt hallottam, nőknél lehet a menstruáció miatt is, de most nincs meg.

Folyton az van a fejemben, hogy azért valamit mégiscsak kéne enni, mert ha nem eszem, esetleg elájulhatok vagy amiatt lehetek rosszul, de ez még nem következett be.

Időjárástól lehet? Eddig csak a fejem fájt a frontoktól, de hát ki tudja, mennyire viseli meg az ember szervezetét, hogy egyik nap 30, a másik nap 22 fok van...


2018. jún. 15. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Ne legyél ennyire ételfüggő, van ilyen.
2018. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy!
2018. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Ez mondjuk igaz, de már vagy fél éve szerelmes vagyok...

De ma már többet ettem egy kicsivel.

2018. jún. 15. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálad miért, sőt magamnál se, de van ilyen. Ifjan voltak spontán böjtnapjaim, egyszerűen bő másfél napig nem éheztem meg. Azóta megfelelő étrenden el tudom érni, hogy soha ne legyek éhes, ez sokaknál így van.


Ha egészséges vagy, pár nap böjttől se lenne semmi bajod, illetve ha elgyengülsz meg ilyesmi, úgyis rájössz, hogy enned kell és eszel, nem?

2018. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most sem eszem annyit, mint szoktam, de már ma azért ettem eleget.

Nem tulajdonítok nagy jelentőséget ennek a dolognak, nem leszek pálcika, ha 2 napig nem eszem. Csak furcsa volt, mert ezelőtt nem volt ilyen, pedig már volt, hogy keveset ettem.

2018. jún. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!