Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyers vegán vagyok, túl lúgos...

Nyers vegán vagyok, túl lúgos a vizeletem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csíp pisiléskor.

Ha szedek napi 5-6x 1000 mg aszkorbinsavat eloszlatta akkor nem.

Tudtok más megoldást?


2018. jún. 24. 13:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%

Ezt miből gondolod hogy lúgos a vizeleted? Ha nyers vegán vagy és eszel elég sok gyümölcsöt nehezen tudom elképzelni hogy lúgos lenne a szervezeted. Semmi szükség aszkorbinsavra, csak a veséidet terhelnéd.

Napi 4-5 liter folyadékot igyál amíg csíp, valószínűleg valami fertőzés vagy felfáztál. Ha nem szűnik kérj antibiotikumot.

2018. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is, fuss még egyszer neki a kérdésednek!
2018. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha lúgos a vizeleted, akkor sürgösen menj orvoshoz, mert ez nem a kajától van, hanem valami komolyabb bajod van.


De eleven enmt duom, miböl gondolod, hogy lúgos, valószínübb, hoyg valami gyulladásod van - de akkor is az orvos a megoldás!

2018. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlzott C-vitamin bevitel fokozza a vesekövesség előfordulását, különösen vegán és hasonló esetekben. A pisiléskor jelentkező csípő érzés sokkal inkább bakteriális fertőzöttségre utal.
2018. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Csíp a víz, Életem? Ez a szürkeállomány lebomlásának következménye, ami viszont a nyers vegánoknál napi szinten jelentkezik. Tartsál ki, első az egészség!
2018. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Először is dobd el az iPhone-odat :-D
2018. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, különben már halott lennél.


Ez nem étkezés kategória, hogy húgyúti fertőzésed van.

2018. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Teljes kivizsgálás in túl vagyok. Rengeteget iszom, azt mondta az orvos, hogy kevesebbet kéne, napi 3-4 liter elég lenne.

Nyers vegánok válaszát várom.

2018. jún. 24. 17:01
 9/15 A kérdező kommentje:

Illetve azt is mondták az orvosok, hogy napi 1x főt étkezést be kéne iktatni, az savasítana.

Nem opció ez nálam.

2018. jún. 24. 17:03
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Mindent az egészségemért, ha beledöglök is! Csak hozzám hasonló idióták egyetértő válaszait várom!
2018. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!