Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segítene nekem lefogyni?

Valaki segítene nekem lefogyni?

Figyelt kérdés
A kajaval nincs baj tudom hanyagolni azt amit kell...viszont a mozgás az már kérdéses mert egyedül nem megy mert mindig feladom....valaki tudna nekem segíteni vagy lenne valakinek kedve velem mozogni?

#mozgás #lány #diéta.futas
2018. júl. 16. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

épp ez az,hogy kéne neked motiváció. Motiváld magad ugy,ahogy egy barátot motiválnál. odamennél hozzá ugy,hogy figyu...sztem ugyis elrontod majd,nem vagy jo csapatjatekos...hát...nem azér hogy megemlitsem hogy nem vagy formába se már...de sztem ezt elveszited majd..nem....

Veled mozogni?Ahhoz le kellett vna irnod hogy hol lax,bár biztos pest debercen miskolc vagy vmi ilyesmi...azokbol van bőven...de ne aggodj. Egy edzéstervet végigcsinálsz,amelyiket jonak talalod,eszel normálisan,annyi kaloriat amennyi kell neked,nem koplalsz,megnézed a neten...pár adatot megadsz,heti 1kilonal nem kéne többet fogyni. amennyi kaloriat leedzesz azt meg is eheted.

2018. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Budapesten

176cm vagyok és 75 kg

2018. júl. 16. 22:36
 3/5 A kérdező kommentje:
És lány
2018. júl. 16. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj rám. Adok néhány tanácsot a kalóriák terén. Csak ha írsz, akkor azt írd le miket szoktál enni.
2018. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fc.fc.Dani válasza:
Én tudnék segíteni
2018. júl. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!